Električna ležaljka – stolica za ljuljanje 2 u 1 – LUMI 2 LIGHT GRAY Kinderkraft Električna ležaljka – stolica za ljuljanje LUMI 2 prava je podrška svakom roditelju. Za razliku od većine ležaljka, LUMI 2 ljulja bebu s jedne strane na drugu – ovaj pokret nalikuje prirodnom nežnom ljuljuškanju bebe da spava kao da je u Vašem naručju. LUMI 2 pruži će Vašem mališanu osećaj sigurnosti – i kod kuće, i na putu. To je lagana ležaljka koju možete ponieti sa sobom na odmor. LUMI 2 kombinuje tehnologiju s roditeljstvom – možete je uključiti na utičnicu ili koristiti bateriju za bežični rad. Njihalica – stolica za ljuljanje ima jednostavnu kontrolnu ploču na kojoj možete postaviti brzinu na jednu od 5 nivoa, odabrati jednu od 12 melodija ili programirati timer (8, 15 ili 30 minuta). LUMI 2 dolazi s dve igračke, mrežicom protiv insekata, ako se želite opustiti s detetom u prirodi. Električna njihalica – LUMI 2 LUMI 2 je proizvod 2 u 1 – služi kao njihalica ili kao ležaljka. Njihalica će nežno ljuljati Vašu bebu s jedne na drugu stranu, pružajući joj osjećaj sigurnosti i osećaj da odmara u Vašim rukama. Tehnologija podržava roditeljstvo. Praktični akcesorij LUMI 2 nije samo mesto za odmor – to je ujedno i ležaljka zahvaljujući kojoj se Vaše dete može razvijati. LUMI 2 dolazi s dve igračke koje će navoditi Vašeg mališana da ispruži ruke i vežba hvatanje. Njihalicu možete koristiti i na otvorenom: ima zaštitnu tendu i mrežicu protiv insekata koja će zaštititi mališana ako odlučite uživati u lepom vremenu na terasi ili balkonu. Sigurno kao u roditeljskom naručju LUMI 2 omogućuje djetetu da zauzme ergonomski položaj tela. Zahvaljujući mekanom sedištu i ljuljanju s jedne na drugu stranu, beba će se osećati kao da je u Vašem naručju. Za sigurnost se brinu podesivi pojasevi s 5 tačaka sa mekim zaštitnim jastucima i sa podesivim naslonom za glavu. Nove boje LUMI 2 je naslednik kultne LUMI ležaljke – možete je kupiti u potpuno novim bojama. Ova njihalica prati najnovije trendove i savršeno će se uklopiti u dekor Vašeg doma. Navlaka njihalice izrađena je od brzosušećeg materijala koji se može skinuti i prati u mašini za veš. Sastav: Sedalni deo, jastuk: poliester Okvir: čelik, plastika Mreža protiv insekata, igračke: poliester Dimenzije: Težina: 3,5 kg
KINDERKRAFT STOLICA ZA LJULJANJE LUMI 2 LIGHT GRAY
Šifra proizvoda:
KBLUMI02LGR0000-988
Kategorije: Ljuljaške za bebe, Mega popusti
13.900,00 RSD Originalna cena je bila: 13.900,00 RSD.13.200,00 RSDTrenutna cena je: 13.200,00 RSD.
1 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
1 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533925018 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT STOLICA ZA LJULJANJE LUMI 2 LIGHT GRAY“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Cangaroo Ljuljaška za bebe Prestige – Dark Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.990,00 RSD
SKU:
CAN0107
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3801005210107 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
BBO LEZALJKA/LJULJASKA (SG402) – BLUE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.590,00 RSD
SKU:
SG402-002
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429630 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | BBO |
BBO LEZALJKA/LJULJASKA (SG402) – GREY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.590,00 RSD
SKU:
SG402-003
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429647 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | BBO |
KIDS II INGENUITY LJULJASKA COMFORT 2 GO – CUDDLE LAMB 12184
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.700,00 RSD
SKU:
SKU12184
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 74451121843 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | KIDS II |
KIDS II INGENUITY LEZALJKA ™ ROCKING SEAT™ – CUDDLE LAMB™ 12118
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.400,00 RSD
SKU:
SKU12118
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 74451121188 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | KIDS II |
KIDS II BRIGHT STARTS LEZALJKA MINNIE MOUSE ROSY SKIES 12206
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.600,00 RSD
SKU:
SKU12206
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 74451122062 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | KIDS II |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.