Električna ležaljka – stolica za ljuljanje 2 u 1 – LUMI 2 DARK GRAY Kinderkraft Električna ležaljka – stolica za ljuljanje LUMI 2 prava je podrška svakom roditelju. Za razliku od većine ležaljka, LUMI 2 ljulja bebu s jedne strane na drugu – ovaj pokret nalikuje prirodnom nežnom ljuljuškanju bebe da spava kao da je u Vašem naručju. LUMI 2 pruži će Vašem mališanu osećaj sigurnosti – i kod kuće, i na putu. To je lagana ležaljka koju možete ponieti sa sobom na odmor. LUMI 2 kombinuje tehnologiju s roditeljstvom – možete je uključiti na utičnicu ili koristiti bateriju za bežični rad. Njihalica – stolica za ljuljanje ima jednostavnu kontrolnu ploču na kojoj možete postaviti brzinu na jednu od 5 nivoa, odabrati jednu od 12 melodija ili programirati timer (8, 15 ili 30 minuta). LUMI 2 dolazi s dve igračke, mrežicom protiv insekata, ako se želite opustiti s detetom u prirodi. Električna njihalica – LUMI 2 LUMI 2 je proizvod 2 u 1 – služi kao njihalica ili kao ležaljka. Njihalica će nežno ljuljati Vašu bebu s jedne na drugu stranu, pružajući joj osjećaj sigurnosti i osećaj da odmara u Vašim rukama. Tehnologija podržava roditeljstvo. Praktični akcesorij LUMI 2 nije samo mesto za odmor – to je ujedno i ležaljka zahvaljujući kojoj se Vaše dete može razvijati. LUMI 2 dolazi s dve igračke koje će navoditi Vašeg mališana da ispruži ruke i vežba hvatanje. Njihalicu možete koristiti i na otvorenom: ima zaštitnu tendu i mrežicu protiv insekata koja će zaštititi mališana ako odlučite uživati u lepom vremenu na terasi ili balkonu. Sigurno kao u roditeljskom naručju LUMI 2 omogućuje djetetu da zauzme ergonomski položaj tela. Zahvaljujući mekanom sedištu i ljuljanju s jedne na drugu stranu, beba će se osećati kao da je u Vašem naručju. Za sigurnost se brinu podesivi pojasevi s 5 tačaka sa mekim zaštitnim jastucima i sa podesivim naslonom za glavu. Nove boje LUMI 2 je naslednik kultne LUMI ležaljke – možete je kupiti u potpuno novim bojama. Ova njihalica prati najnovije trendove i savršeno će se uklopiti u dekor Vašeg doma. Navlaka njihalice izrađena je od brzosušećeg materijala koji se može skinuti i prati u mašini za veš. Sastav: Sedalni deo, jastuk: poliester Okvir: čelik, plastika Mreža protiv insekata, igračke: poliester Dimenzije: Težina: 3,5 kg
KINDERKRAFT STOLICA ZA LJULJANJE LUMI 2 DARK GRAY
Šifra proizvoda:
KBLUMI02DGR0000-989
Kategorije: Ljuljaške za bebe, Mega popusti
13.900,00 RSD Originalna cena je bila: 13.900,00 RSD.12.590,00 RSDTrenutna cena je: 12.590,00 RSD.
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
Nema na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533925025 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT STOLICA ZA LJULJANJE LUMI 2 DARK GRAY“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Ljuljaška za bebe Triumph Beige
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
34.890,00 RSD
SKU:
CAN9762
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3800146249762 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
Cangaroo Ljuljaška za bebe Prestige – Green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.990,00 RSD
SKU:
CAN0084
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3801005210084 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
MoMi Liss ljuljaška za bebe Bear Pink, 0-9kg
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BULE00014
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | MoMi |
| Boje | Roze |
| Pol | ženski, unisex |
| Uzrast | 0+ meseci |
| Proizvođač | TelForceOne S.A. – Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 5900495921529 |
MoMi Liss ljuljaška za bebe Bear Turquoise, 0-9kg
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
BULE00015
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | MoMi |
| Boje | Tirkiz |
| Pol | muški, unisex |
| Uzrast | 0+ meseci |
| Proizvođač | TelForceOne S.A. – Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 5900495921536 |
BBO LEZALJKA/LJULJASKA (SG402) – GREY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.590,00 RSD
SKU:
SG402-003
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429647 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | BBO |
KIDS II INGENUITY LEZALJKA ™ ROCKING SEAT™ – CUDDLE LAMB™ 12118
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.400,00 RSD
SKU:
SKU12118
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 74451121188 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | KIDS II |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.