Drvena stolica za ljuljanje FINIO veoma je udobna i prilagođava se prirodnom kretanju vašeg deteta. FINIO stolica za ljuljanje predviđena je za korišćenje od rođenja deteta i ima visok kapacitet opterećenja. Ova multifunkcionalna stolica za ljuljanje može biti i ležaljka za bebu, a kasnije i stolica za ljuljanje za starije dete. Mekani plišani materijali učiniće da vašoj bebi bude udobno tokom boravka u njoj. Održavanje je veoma jednostavno, navlaku možete prati u mašini na 30 stepeni. Podesivi sigurnosni pojasevi u tri tačke vezivanja ojačani su udobnim ramenim jastučićima. Bočne stranice stolice za ljuljanje FINIO presvučene su mekanim materijalom kako bi bebu zaštitili od kontakta sa metalnom konstrukcijom. Pretvaranje ljuljaške u ležaljku traje samo nekoliko sekundi. Mogućnost ljuljanja možete blokirati kako biste dobili stabilnu stolicu/ležaljku. Drveni nogice/klizači napravljeni su od izdržljivog drveta bukve koji se veoma jednostavno mogu podesiti kako biste dobili stolicu za ljuljanje za starije dete. Drvena stolica za ljljanje FINIO je kompatabilna sa stolicom za hranjenje FINI. Kupovinom proizvoda hranilica za bebe FINI, proizvod FINIO možete nadograditi kao što je prikazano na slikama br.10 i br.12. Predviđena za korišćenje 0+ Težina proizvoda: 3,5 kg Širna: 47 cm Dužina: 73 cm Visina u ležećem položaju: 46 cm Visina u polu ležečem položaju: 54 cm
KINDERKRAFT STOLICA ZA LJULJANJE FINIO BLACK/WHITE
Šifra proizvoda:
KKBFINOBLK0000-1279
Kategorije: Ljuljaške za bebe, Mega popusti
10.500,00 RSD Originalna cena je bila: 10.500,00 RSD.10.230,00 RSDTrenutna cena je: 10.230,00 RSD.
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533911219 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT STOLICA ZA LJULJANJE FINIO BLACK/WHITE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Cangaroo Ljuljaška za bebe Prestige – Beige
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
12.990,00 RSD
SKU:
CAN0077
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3801005210077 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
MoMi Kenani njihalica za bebe Sand Beige, 0-9 kg
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.490,00 RSD
SKU:
BULE00041
| Težina | 3,6 kg |
|---|---|
| Brend | MoMi |
| Boje | Bež |
| Pol | muški, ženski, unisex |
| Uzrast | 0+ meseci |
| Proizvođač | TelForceOne S.A. – Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 5900495048301 |
BBO LEZALJKA/LJULJASKA (SG402) – BLUE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.590,00 RSD
SKU:
SG402-002
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429630 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | BBO |
BBO LEZALJKA/LJULJASKA (SG403) – GREY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.590,00 RSD
SKU:
SG403-003
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429661 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | BBO |
KIDS II INGENUITY LEZALJKA FLORA (12201)
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.150,00 RSD
SKU:
SKU12201
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 74451122017 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | KIDS II |
KIDS II BRIGHT STARTS LEZALJKA MINNIE MOUSE ROSY SKIES 12206
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.600,00 RSD
SKU:
SKU12206
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 74451122062 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | KIDS II |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.