Glavne prednosti Minimalistička stolica za ljuljanje Holandski dizajn i može se kombinovati proizovidma Kinderkraft LIVI i IGEE Traka za glavu sa dve igračke Lagana struktura – laka za nošenje Podrška pravilnom držanju tokom odmora Olakšice za dete i roditelje Upoznajte CALMEE – minimalističku stolicu za ljuljanje koja će oduševiti svako dete. Vašim rukama je potreban odmor, a vašem mališanu ljuljanje? CALMEE će pružiti olakšanje vama i vašem detetu. CALMEE će smiriti vašu bebu za nekoliko trenutaka – lako je možete pokrenuti, a nežno ljuljanje će umiriti bebu i pomoći joj da se smiri. Ima mekano sedište i oblikovani naslon, a zahvaljujući podesivim kaiševima lako možete prilagoditi CALMEE svom mališanu. Izbacivač ima pričvršćenu traku za glavu sa igračkama koje će podstaći dete da ispruži ruke i vežba hvat. CALMEE se može kombinovati sa Kinderkraft proizvodima IGEE ili LIVI za nekoliko trenutaka. Za male CALMEE je ljuljaška za najmlađu decu do 9 kg. Pomoći će da umirite bebu zahvaljujući nežnom ljuljanju. Pravilno držanje Udobno, široko sedište ravnomerno raspoređuje težinu deteta. Izbacivač podržava pravilno držanje deteta tokom odmora. Mekani materijal pruža vašem mališanu prijatno iskustvo. Bezbedna zabava CALMEE ima traku za glavu sa dve igračke koje podržavaju motorički razvoj bebe. Ležaj je takođe opremljen sigurnosnim pojasevima u 3 tačke koji se mogu lako podesiti. U CALMEE, svaka igra je sigurna! Funkcionalni dizajn CALMEE izbacivač se može kombinovati sa LIVI ili IGEE stolicom. Tako ćete napraviti visoku stolicu koja će vam omogućiti da vaše dete bude u visini očiju dok obavljate kućne aktivnosti. CALMEE su dizajnirali holandski dizajneri – Bas Otten i Camille de Vrede, kombinovali su univerzalni stil sa promišljenim rešenjima. Laka konstrukcija CALMEE je lagana ležaljka. Lako ga možete premeštati iz sobe u sobu kako bi vaš mališan uvek bio pored vas. Lako se čisti Navlaka CALMEE se lako može ukloniti i prati ručno. Mališan će se odmarati u čistom, mirisnom sedištu. Ram Čelični ram Dve igračke Lepe igračke od poliestera Dužina: 64 cm Širina: 57 cm Visina: 48 cm Težina: 2,3 kg SPECIFIKACIJA Kategorija: Njihalice i ljuljaške za bebe Brend: Kinderkraft Uzrast: 0+ Pol: unisex Veličina: bez veličine Zemlja porekla: Kina
KINDERKRAFT STOLICA ZA LJULJANJE CALMEE GREY
Šifra proizvoda:
KBCALM00GRY0000-1107
Kategorije: Ljuljaške za bebe, Mega popusti
7.480,00 RSD Originalna cena je bila: 7.480,00 RSD.6.890,00 RSDTrenutna cena je: 6.890,00 RSD.
13 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
13 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533919048 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT STOLICA ZA LJULJANJE CALMEE GREY“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Moni Ljuljaška za bebe Clarissa – Green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.990,00 RSD
SKU:
CAN9458
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3800146249458 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
Električna ljuljaška za bebe Rocky – Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.449,00 RSD
SKU:
CAN9434
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 3800146249434 |
BBO LEZALJKA/LJULJASKA (SG403) – BLUE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.590,00 RSD
SKU:
SG403-002
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429654 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | BBO |
KIDS II INGENUITY LEZALJKA FLORA (12201)
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.150,00 RSD
SKU:
SKU12201
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 74451122017 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | KIDS II |
KIDS II INGENUITY LEZALJKA BOUTIQUE COLLECTION ROCKING SEAT – BELLA TEDDY (10986)
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.290,00 RSD
SKU:
SKU10986
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 74451109865 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | KIDS II |
KIDS II INGENUITY LEZALJKA INLIGHTEN ™ – TWINKLE TAILS™ 11200
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.400,00 RSD
SKU:
SKU11200
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 74451112001 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | KIDS II |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.