Kinderkraft stolica za hranjenje YUMMY gray Kinderkraft stolica za hranjenje YUMMY pink je stabilna, udobna i pre svega bezbedna hranilica za vaše dete. Komforno sedište napravljeno je od kvalitetnog materijala koji možete vrlo lako održavati. Karakteristike: 3-kraki podesivi naslon leđne poziciji Lako se rasklapa i skladišti Podesiva i odvojiva ležišta sa odvojivim vrhom Komforno i udobno sedište je napravljeno od kvalitetne eko-kože Stabilne nogice koje se lako odlažu za jednostavnije odlaganje ili transport Protivklizne podloge na prednjim nogicama Podesivi položaj za noge sa 3 položaja Sigurnosni pojas u 5 tačaka vezivanja Funkcionalnost i udobnost Podešavanje visine – zahvaljujući podešavanju visine od 7 stepeni, stolica se može lako prilagoditi različitim visinama Naslon za sedenje – podešavanje naslona u tri koraka Podnožje – podesiva nožna tačka obezbeđuje udobnost vašeg deteta Podesiva ladica – omogućava vam da lako postavite dete na stolicu i podesite rastojanje ležiđta u 3 položaja. Uz dodatnu odvojivu ladicu vrlo jednostavno se održava. Bezbednost na prvom mestu Stabilnost – čvrsti okvir napravljen od laganog i izdržljivog aluminijuma. Protivklizne podloge na prednjim nogama. Sigurnosni pojas – sigurnosni pojas u 5 tačaka. Lak za pričvršćavanje i odvezivanje. Lako se skida i pere. Garancija kvaliteta – stolica je u skladu sa evropskim sigurnosnimi standardom EN 14988. Praktična rešenja Sedište od kvalitetne eko kože – mekano i prijatno na dodir. Izdržljiv materijal otporan na prljavštinu. Lako se čisti. Brzo sklapanje – stolica se može brzo i lako sklopiti. Praktično držanje – na zadnjoj strani stolice omogućen deo za lako nošenje Točkovi – koji se nalaze na nogicama zadnje stolice olakštavaju kretanje, prekriveni su gumom što doprinosi da ne grebete pod. Težina: 8,4 kg
KINDERKRAFT STOLICA ZA HRANJENJE YUMMY GREY
Šifra proizvoda:
KKKYUMMGRY0000-1004
Kategorije: Hranilice i pribor za hranjenje, Mega popusti, Oprema za bebe
12.490,00 RSD Originalna cena je bila: 12.490,00 RSD.11.300,00 RSDTrenutna cena je: 11.300,00 RSD.
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
Nema na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 10,1 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533906284 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT STOLICA ZA HRANJENJE YUMMY GREY“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 421
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70421
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684332 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 425
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70425
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684370 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 436
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70436
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685346 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP3
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685933 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 F003
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70F003
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165683373 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
ALBEROMIO GNEZDO ZA BEBE 416
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.256,00 RSD
SKU:
ALBGNEZDO416
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684660 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 80cm x 45cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.