Glavne prednosti: Lagan i sklopiv – jednostavan mehanizam Veliki, široki točkovi od 10 cm – idealni za plažu, travu i šljunak Zapremina čak 130 l – za piknik, kupovinu ili izlet sa decom Točkovi koji se okreću za 360° i mogućnost blokade – potpuna kontrola tokom vožnje Teleskopska ručka – sa mogućnošću podešavanja Kompaktan kada je sklopljen – samo 33,5 x 24 x 72 cm Čelični ram i Oxford 600D tkanina – dugotrajna izdržljivost Dodatni mrežasti džepovi – za piće ili sitnice Težina: 10,2 kg Zapremina: 130 l Maksimalno opterećenje: 100 kg Dimenzije: Rasklopljen proizvod: 90 x 58,3 x 55 cm Sklopljen (sa točkovima): 33,5 x 24 x 72 cm Točkovi: Prečnik: 6,69 inča (17 cm) Širina: 10 cm Materijal: čelik, Oxford 600D tkanina
KINDERKRAFT SKLOPIVA KOLICA ZA PUTOVANJA ROLLSTER ANTHRACITE
Šifra proizvoda:
KSROLL00GRY0000-4431
Kategorije: Kišobran kolica, Kolica za bebe, Mega popusti, Oprema za bebe
13.728,00 RSD Originalna cena je bila: 13.728,00 RSD.12.590,00 RSDTrenutna cena je: 12.590,00 RSD.
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
Nema na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533928743 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT SKLOPIVA KOLICA ZA PUTOVANJA ROLLSTER ANTHRACITE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 430
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70430
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685285 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 432
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70432
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685308 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 A002
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70A002
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5902605479548 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP3
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685933 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP4
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP4
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685940 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP7
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP7
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687487 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.