Praktičan krevetac za bebu 3u1 može biti kolevka, prenosivi krevetac ili kućni krevetac. Kinderkraft LOVI bebi krevetac je namenjen za uzrast od rođenja do 6 meseci. Jednostavan je za sklapanje i rasklapanje bez upotrebe alata. Stabilna čelična konstrukcija je veoma lagana pa krevetac možete lako pomerati i premeštati. Jednostavnim i brzim podešavanjem klizača, krevetac postaje kolevka! Podesiva tenda sa ugrađenom mrežicom protiv insekata obezbediće vašem detetu miran i siguran san u svim uslovima. Mrežicu možete ukloniti. LOVI krevetac je opremljen setom igračaka sa čičkom na tendi kako bi vaše dete imalo zanimaciju tokom odmaranja. Mekani dušek obezbediće udobnost tokom spavanja. Jednostavan je za održavanje. Krevetac koji lako postaje kolevka Mekani dušek Mrežica protiv insekata Igračkice na tendi Jednostavno sklapanje i rasklapanje Težina: 5kg Proizvod je testiran i odobren u skladu sa evropskim sigurnosnim standardima EN 1130 i EN 71
KINDERKRAFT PRENOSIVI KREVETAC/KOLEVKA LOVI BEŽ
Šifra proizvoda:
KKLLOVIBEG0000-895
Kategorije: Oprema za bebe, Prenosivi krevetci
10.800,00 RSD Originalna cena je bila: 10.800,00 RSD.9.890,00 RSDTrenutna cena je: 9.890,00 RSD.
5 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
5 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5902533913527 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Kinderkraft |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT PRENOSIVI KREVETAC/KOLEVKA LOVI BEŽ“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 423
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70423
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684356 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 434
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70434
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685322 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 436
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70436
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685346 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 437
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70437
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687623 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP4
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP4
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685940 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio podloga za presvlačenje PT70 438
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
5904165687630
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687630 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.