Glavne prednosti Od rođenja Bezbedni materijali Za odmor, učenje i zabavu Dva inspirativna dizajna Zajednički prostor za učenje, igru i opuštanje Upoznajte MATTY 2 – dvostranu prostirku od pene koja će vam pomoći da se odmorite, učite i igrate. S jedne strane, ima privlačan otisak koji podstiče igru. Savršeno će se uklopiti u dekor dečije sobe. S druge strane, tu je prigušen, geometrijski dizajn koji možete lako prilagoditi prostoru namenjenom za celu porodicu: na primer, dnevnoj sobi ili trpezariji. MATTY 2 dvostrana prostirka od pene je odlično mesto za prevrtanje, učenje puzanja i prve korake. Takođe je veoma debeo i pruža odličnu izolaciju od poda – kako od hladnih pločica tako i od trave spolja. MATTY 2 je pena edukativna prostirka, dizajnirana za decu od rođenja. Zajedno ćete stvoriti zajednički prostor za odmor, naučiti da puzite i igrate se: nema starosnih ograničenja u bilo kom pravcu! MATTY 2 je dvostrana prostirka: zahvaljujući tome, lako je možete uskladiti sa dizajnom enterijera vašeg doma. Na jednoj strani je dečji print, savršen za dečiju sobu, a na drugoj: prigušeni geometrijski uzorak, savršen za trpezariju ili dnevni boravak. MATTY 2 pena prostirka je napravljena od materijala koji su bezbedni za decu. Testirani su i imaju odgovarajući sertifikat – dete može da koristi prostirku čak i u peleni. Savršeno za putovanja Preklapanje MATTI 2 će vam trebati samo 5 sekundi. Ne morate da ga umotate u neudobnu, veliku rolnu – samo trenutak da presavijete prostirku i pripremite je za putovanje, stavljajući je u priloženu torbu. MATTY 2 pruža odličnu izolaciju od tla – bilo od panela, pločica ili zemlje spolja. Podloga može biti ćebe za piknik, prostirka za puzanje ili igralište. Koristite ga u dnevnoj sobi, na terasi ili u bašti! Sok prosuo na pikniku? Ili su se možda tokom igranja napolju na strunjači pojavili blato i pesak? Ne brinite – MATTY 2 je dovoljno da obrišete vlažnom krpom da bi ponovo bio spreman za upotrebu. Dimenzije proizvoda: 197 X 147 cm Komplet sadrži: torbu SPECIFIKACIJA Kategorija: Podloge za igru bebe – Gimnastika za bebe Brend: Kinderkraft Uzrast: 0+ Pol: unisex Veličina: bez veličine Zemlja porekla: Kina
KINDERKRAFT PODLOGA ZA IGRU XPE MATTY2
Šifra proizvoda:
KPMATT200000000-1181
Kategorije: Mega popusti, Podloge za igru I tepisi, Sklopive podloge
5.100,00 RSD Originalna cena je bila: 5.100,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
3 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
3 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533923212 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT PODLOGA ZA IGRU XPE MATTY2“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Podloga za igru sa ogradom 36el. 154×154 Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA001
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5903769971008 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 154cm x 154cm |
Podloga za igru city 9 elemenata 90.5×90,5cm iplay Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
0395
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868803957 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Kinderkraft podloga za igru smartplay
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KKZSMART000000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5902533910779 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: 96 x 102,5 x 57 cm |
IQ sklopiva podloga Kontrasti+Žirafko 150×200 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.990,00 RSD
SKU:
21399
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449809 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Baloni+Vesela učionica180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.490,00 RSD
SKU:
21408
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449878 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Staza + Velike životinje 180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
21425
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449786 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.