Kinderkraft LUNO je savršena podloga za ležanje, igranje, puzanje i pravljenje prvih koraka! Predviđena je za uzrast od rođenja. Sastoji se od 30 komada ukupne površine 150×180 cm koji se kao puzzle mogu kombinovati na bilo koji način, čak se može napraviti i trodimenzionalni oblik. Podloga za igranje LUNO napravljenja je od mekane i guste EVA pene koja je pre svega bezbedna i udobna za igru. Gruba površina slagalice štiti bebu od klizanja tokom puzanja i igranja. Neutralne, kontrastne boje slagalice odličan su dekorativni element koji se uklapa u svaku sobu. Specijalna zaštitna obrada podloge za igranje LUNO poboljšava njen izgled i garantuje veću bezbednost. Veoma je jednostavna za održavanje, pruža zaštitu protiv mrlja od tečnosti i hrane, zadržavajući ih na površini pene. Dovoljno je da je obrišete krpom i igranje može da se nastavi! Zabavu koju pruža LUNO podloga za igru može biti uz vaše dete gde god da krenete. Jednostavno i brzo spakujte puzzle u torbu koju dobijate kako biste u svakom trenutku vašem detetu obezbelili bezbednu i udobnu igru. Dimenzije podloge nakon rasklapanja: 150×180 cm Srednje dimenzijie slagalice: 31,5×31,5 cm Debljina: 1,2 cm Proizvod ispunjava zahteve sigurnosnih standarda: EN 71-1, EN 71-2 i EN 71-3
KINDERKRAFT PODLOGA ZA IGRU LUNO BLACK
Šifra proizvoda:
KKMLUNOBLK0000-1185
Kategorije: Mega popusti, Podloge za igru I tepisi, Sklopive podloge
5.690,00 RSD Originalna cena je bila: 5.690,00 RSD.5.260,00 RSDTrenutna cena je: 5.260,00 RSD.
7 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
7 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533913596 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT PODLOGA ZA IGRU LUNO BLACK“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Podloga za igru sa ogradom 36el. 154×154 Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA001
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5903769971008 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 154cm x 154cm |
Podloga za igru city 9 elemenata 90.5×90,5cm iplay Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
0395
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868803957 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Edukativna podloga EVA FOAM 20 delova 148x119cm ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA003
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971039 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 148 x 119cm |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Grey Deco+Slon u planini 150x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.200,00 RSD
SKU:
21377
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449892 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Baloni+Vesela učionica180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.490,00 RSD
SKU:
21408
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449878 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Staza + Velike životinje 180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
21425
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449786 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.