Podloga za igru Kinderkraft 4SMART pravi je izbor za naše najmlađe! Kinderkraft 4SMART podstiče vaše dete da dodirne, dohvati, pomeri, igra. Neobična kontrastna taktilna podloga podeljena u 4 zone utiče na dodatni razvoj detetovog vida, sluha, dodira i koncentracije. 1.zona razvija vid: sastoji se od kontrastnih boja – crne, bele i crvene sa naglašavanjem žute. Šarene trakice privlače detetovu pažnju i olakšavaju mu razlikovanje boja. 2. zona razvija sluh: šuškanje i zveckanje elemenata koje dete može slobodno dodirivati i po zvuku ih prepoznavati. Beba će takođe naučiti uzročno-posledičnu vezu između dodirivanja igračkice i ispušanja zvuka. 3.zona ravija dodir: istureni elementi različitih tekstura pod rukom pružaju iskustvo novih oblika i teksture. 4.zona pomaže mališanima da vežbaju koncentraciju: Podloga 4SMART ima posebno mesto za umetanje kontrastnih karata i ogledala. Ovi elementi usmeravaju detetovu pažnju i uče ga da se uredsredi na određenu aktivnost. Senzorna kuglica Uz podlogu 4SMART se dobija i senzorna kuglica koja će igru učiniti zabavnom! Velika je, raznobojna sa istakntuim tasterima. Zahvaljujući njoj dete će se zabaviti kako na podlozi za igru tako i van nje. 12 kontrastnih karata Kinderkraft 4SMART poseduje 12 obostranih crno-belih karata sa ogledalom koje možete poneti u šetnju, zakačiti na kolica ili staviti na podlogu za igranje. Podesivi lukovi Podesive trake za glavu olakšavaju pomeranje pozicije igračkica. Dodac: igračke U kompletu sa podlogom za igru dolaze i igračke: viseće ogledao, viseća kuglica sa zveckanjem, viseća šuškava igračka, plišana krofna, šarene trake i zveckave kuglice. Mogu se staviti na luk podloge ili koristiti samostalno. 4SMART podloga za igru napravljena je ok mekanog poliestera koji je prijatan na dodir. Igračkice su napravljene od poliestera i čvrste plastike koja je bezbedna za decu. Kontrastne karte izrađene su od visokokvalitetnog debelog papira. Dimenzije: 120×116 cm Težina: 1,1 kg Dimenzije pakovanja/težina: 65x46x10 cm / 1,6 kg
KINDERKRAFT PODLOGA ZA IGRU 4SMART
Šifra proizvoda:
KP4SMA00MUL0000-1388
Kategorije: Oprema za mame, Torbe za mame
9.300,00 RSD Originalna cena je bila: 9.300,00 RSD.8.790,00 RSDTrenutna cena je: 8.790,00 RSD.
4 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
4 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| EAN | 5902533915903 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Kinderkraft |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT PODLOGA ZA IGRU 4SMART“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
BBO TORBA ZA MAME (BT023) SPORT MAMA BAG – BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.190,00 RSD
SKU:
BT023BLACK
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429463 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | BBO |
BABYJEM GRUDNJAK ZA MAME – WHITE 95
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
1.358,00 RSD
SKU:
53-10179
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8699205310179 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | BABYJEM |
BABYJEM GRUDNJAK ZA MAME – NATURE 85
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.358,00 RSD
SKU:
83-10176
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8699208310176 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | BABYJEM |
SMART TRIKE TORBA ZA PRESVLACENJE – CRNA
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
7.990,00 RSD
SKU:
100600
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| EAN | 4895211400932 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | SMART TRIKE |
Torba za mame „3 drugara“
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.059,00 RSD
SKU:
1543
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | 3 little friends… |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
| EAN | 8606013155434 |
Kese za skladištenje mleka Care
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
CAN8078
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| EAN | 3800146258078 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.