Kinderkraft njihalica MIMI minimalistička njihalica za vašu bebu Prirodni pokreti bebe pokreću ljuljanje, bez nepotrebnih stimulansa Podešavanje naslona u 3 koraka Veoma lagana, lako se sklapa – savršeno za putovanja Luk sa 2 igračke Njihalica koja se kreće u ritmu vaše bebe MIMI je minimalistička stolica za ljuljanje koja će vašem detetu pružiti udobnost i opuštanje u pravom okruženju. To će pomoći da se dete smiri čak iu veoma nemirnim trenucima, a zahvaljujući nedostatku preteranih stimulansa dete ima priliku da se brže smiri. Ipak, mališan ima luk sa 2 igračke koje će mu vreme opuštanja učiniti prijatnijim. MIMI naslon se može podesiti na 3 nivoa, zahvaljujući čemu lako možete prilagoditi njihalicu potrebama deteta. Udobno sedište od prijatne na dodir tkanine ravnomerno raspoređuje težinu deteta, podržavajući zauzimanje prirodnog držanja tokom odmora. Njihalica ima kaiševe i veoma je stabilna, zahvaljujući čemu ćete moći da se odmorite znajući da je vaša beba bezbedna. Prirodno ljuljanje – Beba svojim pokretima podstiče ljuljanje Zahvaljujući minimalističkim rešenjima (bez svetla i glasnih melodija), njihalica ne stimuliše dete i omogućiće mu da se pravilno opusti. Podešavanje naslona u 3 koraka – Zahvaljujući podešavanju naslona za leđa u 3 koraka, lako možete odabrati pravi položaj za svoju bebu. Možete brzo da prilagodite podešavanje težini i trenutnim potrebama bebe. Savršeno za putovanja – MIMI je veoma lagana i kompaktna njihalica. Pored toga, možete je odložiti za tren. Zahvaljujući tome, lako je možete poneti sa sobom na svako putovanje sa detetom. Podrška za kičmu – Udobno sedište ravnomerno raspoređuje težinu deteta. Materijal obavija i podržava leđa, zahvaljujući čemu je kičma bebe uređena prirodno. Ovo podržava pravilno držanje deteta. Luk sa igračkama – MIMI njihalica ima odvojivu šipku za igračke. Oni će skoro odmah zainteresovati mališana i učiniti mu vreme dok se odmara prijatnijim. Oni će ga podstaći da ispruži ruku i vežba hvatanje, a kada dođe vreme da se smiri – lako ćete odvojiti luk. Sigurnosni pojasevi – Njihalica ima sigurnosne pojaseve u 3 tačke koji se mogu podesiti tako da odgovaraju visini deteta. Imaju široku, mekanu navlaku koja štiti nežne bebine nožice. Prijatna na dodir tkanina koja se suši za nekoliko sati Specifikacija: Baza (širina x dužina) 72 cm x 35 cm, Visina naslona 58,5/61,5/64,5 cm, Sklopljeno 82cm x 40cm x 19cm Dimenzije sedišta 28 x 15 cm, Dimenzije naslona 46,5 x 31 cm, Težina 2,35 kg Za decu od rođenja do 9 kg (ili kada dete počne da sedi) Zemlja porekla: Kina
KINDERKRAFT NJIHALICA MIMI NORDIC BREEZE
Šifra proizvoda:
KBMIMI00NOR0000-4549
Kategorije: Ljuljaške za bebe, Mega popusti
8.390,00 RSD Originalna cena je bila: 8.390,00 RSD.8.050,00 RSDTrenutna cena je: 8.050,00 RSD.
2 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
2 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,85 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5902533929757 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Kinderkraft |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT NJIHALICA MIMI NORDIC BREEZE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Cangaroo Ljuljaška za bebe Prestige – Dark Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.990,00 RSD
SKU:
CAN0107
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3801005210107 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
Cangaroo Ljuljaška za bebe Prestige – Light Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
12.990,00 RSD
SKU:
CAN0091
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3801005210091 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
Cangaroo Ljuljaška za bebe Prestige – Green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.990,00 RSD
SKU:
CAN0084
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3801005210084 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
MoMi Liss ljuljaška za bebe Bear Pink, 0-9kg
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BULE00014
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | MoMi |
| Boje | Roze |
| Pol | ženski, unisex |
| Uzrast | 0+ meseci |
| Proizvođač | TelForceOne S.A. – Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 5900495921529 |
MoMi Kenani njihalica za bebe Light Grey, 0-9kg
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BULE00023
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | MoMi |
| Boje | Siva |
| Pol | muški, ženski, unisex |
| Uzrast | 0+ meseci |
| Proizvođač | TelForceOne S.A. – Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 5900495940476 |
KIDS II INGENUITY LEZALJKA BOUTIQUE COLLECTION ROCKING SEAT – BELLA TEDDY (10986)
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.290,00 RSD
SKU:
SKU10986
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 74451109865 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | KIDS II |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.