FELIO 2 – će omogućiti vašoj bebi da se opusti i odmori. Za nekoliko trenutaka promenićete njihalicu u klackalicu zahvaljujući brzoj promeni klizača. Pogodna za decu od rođenja do 9 kg. Za sigurnost je zaslužan pojas sa 3 tačke sa širokim i mekim međunožnim remenom koji štiti nežnu kožu dečijih nogu. Na prednjoj strani se nalazi kontrolni panel gde možete podesiti vibracije ili jednu od do 8 umirujućih melodija. FELIO 2 dolazi sa kompletom praktičnih dodataka koji će vašem mališanu učiniti odmor i zabavu prijatnijim: mekana sirena, šipka za igračke i mreža protiv komaraca. FELIO 2 je dva proizvoda u jednom. Možete lako da promenite položaj klizača da biste promenili u klackalicu. Beba će moći da se smiri i odspava, a kada dođe vreme za igru – samo pričvrstite šipku za igračke. Prednja kontrolna tabla FELIO 2 ima 8 umirujućih melodija koje će vam pomoći da zaspite i mogućnost uključivanja umirujućih vibracija. Dodatni pribor Odbacivač dolazi sa mekim konusom za bebe, koji se može koristiti i sam. Pored toga, FELIO 2 ima mrežu protiv komaraca koja će omogućiti bebi da se odmara na otvorenom bez brige o komarcima. Jednostavno preklapanje FELIO 2 će vas pratiti svuda. U pitanju je lagana njihalica koju možete poneti sa sobom na odmor zahvaljujući sklapanju. Pored toga, kompaktna veličina omogućava lako skladištenje. Lako čišćenje Njihalica ima navlaku koji se može skinuti i koji se može prati u mašini za pranje veša. Materijal se brzo suši, zahvaljujući čemu će FELIO 2 biti spreman za upotrebu nakon noćnog sušenja. SPECIFIKACIJE Starost/težina/visina deteta: od rođenja do 9 kg Težina proizvoda: 2,89 kg Dimenzija proizvoda: Sklopljeno: 10 x73 x 38,5 cm (V x D x Š) Rasklopljeno: 48 x 73 x 38,5 cm (V x D x Š)
KINDERKRAFT NJIHALICA FELIO 2 STONE GRAY
Šifra proizvoda:
KBFELI20GRY0000-990
Kategorije: Ljuljaške za bebe, Mega popusti
7.990,00 RSD Originalna cena je bila: 7.990,00 RSD.7.190,00 RSDTrenutna cena je: 7.190,00 RSD.
17 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
17 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533921119 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT NJIHALICA FELIO 2 STONE GRAY“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
603 Marsi ljuljaska za bebe
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.390,00 RSD
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
SKU:
603
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Aristom |
| Boja | Bež, Bordo, Roze, Siva |
| EAN | 8606024603900 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Električna ljuljaška za bebe Rocky – Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.449,00 RSD
SKU:
CAN9434
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 3800146249434 |
MoMi Kenani njihalica za bebe Light Grey, 0-9kg
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BULE00023
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | MoMi |
| Boje | Siva |
| Pol | muški, ženski, unisex |
| Uzrast | 0+ meseci |
| Proizvođač | TelForceOne S.A. – Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 5900495940476 |
MoMi Kenani njihalica za bebe Sand Beige, 0-9 kg
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.490,00 RSD
SKU:
BULE00041
| Težina | 3,6 kg |
|---|---|
| Brend | MoMi |
| Boje | Bež |
| Pol | muški, ženski, unisex |
| Uzrast | 0+ meseci |
| Proizvođač | TelForceOne S.A. – Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 5900495048301 |
BBO LEZALJKA/LJULJASKA (SG403) – BLUE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.590,00 RSD
SKU:
SG403-002
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429654 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | BBO |
KIDS II BRIGHT STARTS LEZALJKA MINNIE MOUSE ROSY SKIES 12206
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.600,00 RSD
SKU:
SKU12206
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 74451122062 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | KIDS II |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.