FELIO 2 – će omogućiti vašoj bebi da se opusti i odmori. Za nekoliko trenutaka promenićete njihalicu u klackalicu zahvaljujući brzoj promeni klizača. Pogodna za decu od rođenja do 9 kg. Za sigurnost je zaslužan pojas sa 3 tačke sa širokim i mekim međunožnim remenom koji štiti nežnu kožu dečijih nogu. Na prednjoj strani se nalazi kontrolni panel gde možete podesiti vibracije ili jednu od do 8 umirujućih melodija. FELIO 2 dolazi sa kompletom praktičnih dodataka koji će vašem mališanu učiniti odmor i zabavu prijatnijim: mekana sirena, šipka za igračke i mreža protiv komaraca. FELIO 2 je dva proizvoda u jednom. Možete lako da promenite položaj klizača da biste promenili u klackalicu. Beba će moći da se smiri i odspava, a kada dođe vreme za igru – samo pričvrstite šipku za igračke. Prednja kontrolna tabla FELIO 2 ima 8 umirujućih melodija koje će vam pomoći da zaspite i mogućnost uključivanja umirujućih vibracija. Dodatni pribor Odbacivač dolazi sa mekim konusom za bebe, koji se može koristiti i sam. Pored toga, FELIO 2 ima mrežu protiv komaraca koja će omogućiti bebi da se odmara na otvorenom bez brige o komarcima. Jednostavno preklapanje FELIO 2 će vas pratiti svuda. U pitanju je lagani njihalica koju možete poneti sa sobom na odmor zahvaljujući sklapanju. Pored toga, kompaktna veličina omogućava lako skladištenje. Lako čišćenje Bouncer-rocker ima poklopac koji se može skinuti i koji se može prati u mašini za pranje veša. Materijal se brzo suši, zahvaljujući čemu će FELIO 2 biti spreman za upotrebu nakon noćnog sušenja. SPECIFIKACIJE Starost/težina/visina deteta: od rođenja do 9 kg Težina proizvoda: 2,89 kg Dimenzija proizvoda: Sklopljeno: 10 x73 x 38,5 cm (V x D x Š) Rasklopljeno: 48 x 73 x 38,5 cm (V x D x Š)
KINDERKRAFT NJIHALICA FELIO 2 FOREST YELLOW
Šifra proizvoda:
KBFELI20YEL0000-1118
Kategorije: Ljuljaške za bebe, Mega popusti
7.990,00 RSD Originalna cena je bila: 7.990,00 RSD.7.270,00 RSDTrenutna cena je: 7.270,00 RSD.
45 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
45 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533921102 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT NJIHALICA FELIO 2 FOREST YELLOW“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Ljuljaška za bebe Triumph Beige
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
34.890,00 RSD
SKU:
CAN9762
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3800146249762 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
Cangaroo Ljuljaška za bebe Prestige – Dark Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.990,00 RSD
SKU:
CAN0107
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3801005210107 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
603 Marsi ljuljaska za bebe
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.390,00 RSD
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
SKU:
603
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Aristom |
| Boja | Bež, Bordo, Roze, Siva |
| EAN | 8606024603900 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
MoMi Kenani njihalica za bebe Dark Grey, 0-9kg
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BULE00022
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | MoMi |
| Boje | Siva |
| Pol | muški, ženski, unisex |
| Uzrast | 0+ meseci |
| Proizvođač | TelForceOne S.A. – Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 5900495940469 |
BBO LEZALJKA/LJULJASKA (SG403) – GREY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.590,00 RSD
SKU:
SG403-003
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429661 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | BBO |
KIDS II INGENUITY LEZALJKA FLORA (12201)
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.150,00 RSD
SKU:
SKU12201
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 74451122017 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | KIDS II |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.