Glavne prednosti: – 2u1: njihalica i ležaljk – Tri položaja za podešavanje naslona – za decu od rođenja do 9 kg – Mekano sedište koje se lako čisti – Kaiš u 3 tačke i izdržljiva konstrukcija koja osigurava sigurnost – Komplet sadrži: nadstrešnicu sa mrežom protiv komaraca i 2 igračke ELSU 2u1 je njihahalica koja kombinuje estetiku i funkcionalnost. Lagani dizajn omogućava vam da je slobodno pomerate po kući, a nadstrešnica sa mrežom protiv komaraca vam omogućava da izvedete dete napolje. Tri opcije podešavanja naslona čine je idealnim izborom za novorođenčad i decu do 9 kg. Možete podesiti položaj naslona na 3 načina jednim pokretom. Imajući na umu udobnost vaše bebe, sedište u ELSU njihalii je izuzetno mekano i udobno. ELSU je stolica za ljuljanje i ležaljka u jednom. U jednom potezu možete pričvrstiti bravu za ljuljanje i pretvoriti je u ležaljku. Stabilna struktura i pojasevi u 3 tačke obezbeđuju potpunu bezbednost vašeg deteta dok se ljulja i leži. ELSU njihalica dolazi sa igračkama, baldahiom i mrežom protiv komaraca. Dimenzije: Ukupna visina: 65 cm Ukupna visina na poziciji 1: 61 cm Ukupna visina na poziciji 2: 62 cm Ukupna visina na poziciji 3: 64 cm Ukupna dužina: 75,5 cm Ukupna širina: 44 cm Dimenzije nakon sklapanja: 73x42x11 cm Udaljenost sedišta od poda: 53 cm Dimenzije naslona: 46 x 35 cm Dimenzije sedišta: 33 x 35 cm Materijali: aluminijum i poliester
KINDERKRAFT NJIHALICA ELSU
Šifra proizvoda:
KBELSU00GRY0000-3722
Kategorije: Ljuljaške za bebe, Mega popusti
10.990,00 RSD Originalna cena je bila: 10.990,00 RSD.10.300,00 RSDTrenutna cena je: 10.300,00 RSD.
22 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
22 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533926565 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT NJIHALICA ELSU“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Ljuljaška za bebe Triumph Beige
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
34.890,00 RSD
SKU:
CAN9762
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3800146249762 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
Moni Ljuljaška za bebe Clarissa – Blue
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.990,00 RSD
SKU:
CAN9687
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3800146249687 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
Cangaroo Ljuljaška za bebe Prestige – Dark Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.990,00 RSD
SKU:
CAN0107
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3801005210107 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
Cangaroo Ljuljaška za bebe Prestige – Light Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
12.990,00 RSD
SKU:
CAN0091
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3801005210091 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
MoMi Liss ljuljaška za bebe Bear Pink, 0-9kg
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BULE00014
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | MoMi |
| Boje | Roze |
| Pol | ženski, unisex |
| Uzrast | 0+ meseci |
| Proizvođač | TelForceOne S.A. – Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 5900495921529 |
KIDS II INGENUITY LEZALJKA ™ ROCKING SEAT™ – CUDDLE LAMB™ 12118
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.400,00 RSD
SKU:
SKU12118
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 74451121188 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | KIDS II |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.