Kinderkfrat MOONPACK ranac predviđen je da se zakači na dečija koilca ili da se samostalno nosi. Ovaj prostrani ranac ima čak 9 praktičnih džepova uključujući termo džep u koji možete odložiti mokru odeću, pelene ili vlažne maramice. Ranac Kinerkraft MOONPACK ima dvostruko zatvaranje (kopča+magnet) što znači da su svi predmeti u njemu bezbedni. Prostrani ranac za kolica i klasičnu upotrebu Kinderkraft MOONPACK je ranac koji možete zakačiti za kolica ili koristiti svakodnevno. Ima devet praktičnih džepova, uključujući termo džep, džep za mokru odeću ili pelene i džep za vlažne maramice. Ranac za kolica MOONPACK ima dvostruko zatvaranje (kopča i magnet), što znači da su vaši predmeti bezbedni. 9 praktičnih džepova Ranac ima 9 džepova koji će vam omogućiti da sve stvari koje nosite sa sobom organizujete kako bi vam bile u svakom momentu dostupne. Kinderkraft MOONPACK je veoma prostran ranac koji će biti savršen i za kolica i za svakodnevnu upotrebu. Džep za vlažne maramice Kinderkraft MOONPACK ranac ima poseban džep sa strane u koji možete staviti vlažne maramice. Sve što treba da uradite je da posegnete do bočne strane ranca i izvučete maramicu – više ne morate da tražite po rancu stvari koje su od sada na dohvat ruke! Termalni džep U rancu se nalazi termo džep, zahvaljujući kome će mališan moći da pojede ukusan, topao obrok bilo kada i bilo gde. Džep dugo greje, a leti hladi. Džepovi za flaše MOONPACK ranac ima 3 džepa za flaše. U džepove možete staviti ne samo vodu za mališana, već i rezervno mleko ili termos sa toplom kafom za sebe. Dvostruka kopča Ranac Kinderkraft MOONPACK ranac ima dvostruku kopču za čuvanje svih vaših stvari. Zatvara se posebnim magnetom i kopčom. Pored toga, ranac možete otvoriti jednom rukom! Široke naramenice Zahvaljujući širokim kaiševima, ranac je udoban ,a trake vam omogućavaju da pravilno rasporedite težinu stvari koje se nalaze u njemu. Prostirka za previjanje Kinderkraft MOONPACK dolazi sa putnom prostirkom za previjanje, čiji stil odgovara dizajnu ranca. Lako održavanje Spoljašnja strana ranca se lako čisti, dok je unutrašnjost obložena materijalom koji je klizav i olakšava čišćenje. Matrijal koji je korišećen prilikom izrade ranca je polieter koji je prijatan na dodir i lako se održava. Dimenzije: Visina: 57,5 cm Širina: 13 cm Dužina: 26,5 cm SPECIFIKACIJA Kategorija: Dodatna oprema i delovi za kolica Brend: Kinderkraft Uzrast: 0+ Pol: unisex Veličina: bez veličine
KINDERKRAFT MOONPACK RANAC ZA MAMU CONFETTI DENIM
Šifra proizvoda:
KAMOONCODEN0000-1380
Kategorije: Oprema za mame, Torbe za mame
4.490,00 RSD Originalna cena je bila: 4.490,00 RSD.4.290,00 RSDTrenutna cena je: 4.290,00 RSD.
23 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
23 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5902533919505 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Kinderkraft |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT MOONPACK RANAC ZA MAMU CONFETTI DENIM“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
LORELLI TORBA ZA MAME LAURA BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.550,00 RSD
SKU:
10040240002
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 3800151968993 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | LORELLI |
CANPOL BABIES GRUDNJAK ZA DOJILJE BELI CLASSIC 75DD 26/767
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.634,00 RSD
SKU:
26/767
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| EAN | 5903407267678 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | CANPOL |
BBO TORBA ZA MAME (BT023) SPORT MAMA BAG – GREY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.190,00 RSD
SKU:
BT023GREY
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429456 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | BBO |
BBO TORBA ZA MAME (WE077) ELEGANT – GREY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.350,00 RSD
SKU:
WE077GREY
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606031521044 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | BBO |
SMART TRIKE TORBA ZA PRESVLACENJE – CRNA
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
7.990,00 RSD
SKU:
100600
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| EAN | 4895211400932 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | SMART TRIKE |
Torba za mame „3 drugara“
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
2.057,00 RSD
SKU:
1555
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | 3 little friends… |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
| EAN | 8606013155557 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.