YOXI 2u1 kolica su kreirana za decu od rođenja do otprilike 4 godine (22 kg). Velika, udobna kolevka sa mekim dušekom za bebu, a kada dete poraste lako je možete promeniti u sportsko sedište koje se može montirati u oba smera. YOXI je veoma lak za vožnju – kako na trotoaru, tako i na težem terenu. Ima obložen aluminijumski okvir i točkove otporne na probijanje koje ne morate da naduvavate. Prednji točkovi se mogu zaključati za vožnju po neravnom terenu. Tende na kolicima i kolevci su velike i imaju ventilacione mreže i filter UPF50+. Obe su vodootporne, a možete otkriti i dodatni panel, koji je savršen za toplo vreme. U YOXI sedištu kolica, oslonac za noge i naslon se mogu podesiti. Kolica možete prilagoditi potrebama vašeg deteta, stvarajući prostor za spavanje na otvorenom ili idealno mesto za posmatranje sveta. Yoxi će se takođe prilagoditi vama: podesiva roditeljska ručka će vam omogućiti da prilagodite kolica vašoj visini. Kolica možete preklopiti i jednim pokretom – sklapaju se prema unutra, zahvaljujući čemu se tkanina kolica neće zaprljati prilikom nošenja. Specifikacija: Visina/težina/starost deteta: 0-22 kg Težina: 10,9 kg Dimenzije proizvoda: Rasklopljen proizvod – kolica 107 x 89 x 59 cm Rasklopljen proizvod – kolevka 107 x 97 x 59 cm Sklopljeni proizvod 59 x 31 x 73 cm Dužina kolevke – spoljna 79 cm Udaljenost od zemlje do kolevke 55 cm Preklopljena kolica 43 x 88 x 17,5 cm Dužina sedišta u ležećem položaju: 95 cm Širina sedišta: 29 cm Prečnik prednjih točkova: 17 cm Prečnik zadnjeg točka: 25 cm
KINDERKRAFT KOLICA YOXI 2u1 PURE BLACK
Šifra proizvoda:
KSYOXI00BLK2000-3248
Kategorije: Kolica 2u1 sistemi, Kolica za bebe, Mega popusti, Oprema za bebe
50.750,00 RSD Originalna cena je bila: 50.750,00 RSD.48.600,00 RSDTrenutna cena je: 48.600,00 RSD.
2 na zalihama
Troškovi dostave: 1.100,00 RSD
2 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 19 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5902533924561 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Kinderkraft |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT KOLICA YOXI 2u1 PURE BLACK“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 423
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70423
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684356 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 431
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70431
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685292 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 440
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70440
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687654 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 441
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70441
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687661 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP6
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP6
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687470 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio podloga za presvlačenje PT70 438
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
5904165687630
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687630 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.