TRIG 3 KOLICA – poboljšana verzija predhodnih modela sa većim sedištem, lakšim podešavanjem naslona i dužim osloncem za noge. Sedište kolica je mekano i udobno, nadstrešnica je velika, vodootporna i ima ventilacioni panel za toplije dane. Izdržibi čelični okbir ima maksimalno opterečenje do 25kg, a poboljšana korpa će izdržati ne samo sav pribor potreban tokom šetnje već i svakodnevnu kupovinu. Naslon za leđa i stopala se mogu podesiti tako da stvore ležeći položaj, a unutrašnji pojas sa pet tačaka se može podesiti tako da odgovara i novorođenčetu. Apsorpcija udara omogućava udobnu vožnju i na neravnim površinama GLAVNE PREDNOSTI: – Nosivost kolica do 25kg – Mogućnost sklapanja jednom rukom – Izdrživi točkovi otporni na probijanje – Veliko podesivo sedište SPECIFIKACIJA: – Maksimalna težina deteta: do 22kg – Maksimalno opterećenje korpe: do 3kg – Težina proizvoda: 8,9kg – Ukupna dužina sedišta u ležećem položaju: 91,5cm – Dimenzije oslonca za noge: 38x21cm – Dimenzije sedišta: 34c23,5cm – Dimenzije naslona: 34x 47cm – Visina drške za roditelje: 107,5cm
KINDERKRAFT KOLICA TRIG 3 ONYX BLACK
Šifra proizvoda:
KSTRIG03BLK0000-3905
Kategorije: Kolica za bebe, Kolica za bebe single, Mega popusti, Oprema za bebe
16.600,00 RSD Originalna cena je bila: 16.600,00 RSD.15.290,00 RSDTrenutna cena je: 15.290,00 RSD.
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
Nema na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| EAN | 5902533924868 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Mega popusti | Bebe |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT KOLICA TRIG 3 ONYX BLACK“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 421
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70421
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684332 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 423
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70423
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684356 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 436
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70436
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685346 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 441
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70441
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687661 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP6
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP6
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687470 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio podloga za presvlačenje PT70 438
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
5904165687630
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687630 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.