Kinderkraft High stolica za hranjenje 2u1 FINI grey Kinderkraft High stolica hranjenje 2u1 je visoka stolica udobna i za stariju decu. Jedinstven dizajn koji prati najnoviji trend u dizajnu enterijera u skandinavskom stilu. Komforno sedište od materijala koji se jednostavno pere. Kinderkraft High stolica za hranjenje 2u1 FINI opremljena je sigurnosnim pojasom od 5 tačaka koji je od velikog značaja prilikom hranjenja mlađe dece, a koji olakšava vađenje deteta iz stolice kad je dete starije. Stolica ima i podesivo, odvojivo postolje sa vrhom koji se može prati u mašini za pranje sudova do 60 ° C. Karakteristike: – 2u1 stolica za hranjenje je visoka stolica praktična i udobna kako za mlađu tako i za stariju decu – Jedinstven dizajn odgovara na najnovije trendove skandinavskog dizajna enterjnera – Komforno sedište, napravljeno od materijala sa mogućnošću pranja – Podesivo i odvojivo postolje sa odvojivim vrhom – Odvojivi naslon za noge – Lako čišćenje sedišta – Rukuhvat za lako nošenje – Može se koristiti kao tradicionalna stolica za stariju decu, trenutna promena funkcije za samo nekoliko sekundi – Stabilne noge od kvalitetnog bukovog drveta sa neklizajućim jastučićima – Lako se sklapa i skladišti – Poklopac od PVC – Sigurnosni pojas u 5 tačaka – Za uzrast do 6 meseci do 5 godina – Stolica se proizvodi u skladu sa zahtevima evropskog sigurnosnog standarda EN 14988
KINDERKRAFT HIGH STOLICA ZA HRANJENJE 2U1 FINI GREY
Šifra proizvoda:
KKKFINIGRY0000-999
Kategorije: Hranilice i pribor za hranjenje, Mega popusti, Oprema za bebe
15.800,00 RSD Originalna cena je bila: 15.800,00 RSD.14.900,00 RSDTrenutna cena je: 14.900,00 RSD.
3 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
3 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5902533902903 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Kinderkraft |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT HIGH STOLICA ZA HRANJENJE 2U1 FINI GREY“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 423
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70423
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684356 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 437
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70437
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687623 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 441
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70441
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687661 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP7
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP7
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687487 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 F001
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70F001
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165680914 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio podloga za presvlačenje PT70 438
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
5904165687630
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687630 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.