Lagani okvir SPACE ima lagani, izdržljivi čelični okvir. Postavljen je nisko, tako da će i deca od 80 cm visine moći bez problema da stanu na bicikl. Čak i najaktivnija šetnja neće predstavljati pretnju za točkove. Napravljene su od pene otporne na probijanje, savršene za neravne površine. Ne treba ih pumpati. Bicikl je opremljen bravom za upravljanje. Eliminiše rizik od prekomernog, nekontrolisanog okretanja tokom vožnje – smanjuje rizik od pada i omogućava vam veću kontrolu nad vožnjom. Ručna kočnica je postavljena na desnu ručku. Dete će moći da zaustavi bicikl u bilo kom trenutku – bez većih poteškoća. SPACE balans bicikl ima udoban oslonac za noge od neklizajućeg materijala. Kada beba krene niz brdo, više neće morati da drži noge u vazduhu. Ovaj balans bicikl je dizajniran za decu koja brzo rastu. Sedište i upravljač su veoma podesivi. Zahvaljujući tome, možete lako prilagoditi SPACE bicikl visini vašeg deteta. Specifikacije: Visina 59 cm Dužina 84 cm Težina proizvoda 3,6 kg
KINDERKRAFT BICIKL GURALICA SPACE LIGHT GREEN
Šifra proizvoda:
KRSPAC23GRE0000-3233
Kategorije: Bicikl guralica, Mega popusti, Vozila za decu
6.776,00 RSD Originalna cena je bila: 6.776,00 RSD.6.150,00 RSDTrenutna cena je: 6.150,00 RSD.
25 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
25 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5,1 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533925346 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT BICIKL GURALICA SPACE LIGHT GREEN“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHPINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769978830 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys guralica crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 BLACK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066477 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Eco toys guralica pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 PINK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066460 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Ecotoys tricikl guralica za decu zebra
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 WHITE
| Težina | 2,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089062264 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 50x30x20 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Green, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 GRE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005918 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Blue, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 BLUE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005925 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.