Lagani okvir SPACE ima lagani, izdržljivi čelični okvir. Postavljen je nisko, tako da će i deca od 80 cm visine moći bez problema da stanu na bicikl. Čak i najaktivnija šetnja neće predstavljati pretnju za točkove. Napravljene su od pene otporne na probijanje, savršene za neravne površine. Ne treba ih pumpati. Bicikl je opremljen bravom za upravljanje. Eliminiše rizik od prekomernog, nekontrolisanog okretanja tokom vožnje – smanjuje rizik od pada i omogućava vam veću kontrolu nad vožnjom. Ručna kočnica je postavljena na desnu ručku. Dete će moći da zaustavi bicikl u bilo kom trenutku – bez većih poteškoća. SPACE balans bicikl ima udoban oslonac za noge od neklizajućeg materijala. Kada beba krene niz brdo, više neće morati da drži noge u vazduhu. Ovaj balans bicikl je dizajniran za decu koja brzo rastu. Sedište i upravljač su veoma podesivi. Zahvaljujući tome, možete lako prilagoditi SPACE bicikl visini vašeg deteta. Specifikacije: Visina 59 cm Dužina 84 cm Težina proizvoda 3,6 kg
KINDERKRAFT BICIKL GURALICA SPACE DEEP BLUE
Šifra proizvoda:
KRSPAC23BLU0000-3235
Kategorije: Bicikl guralica, Mega popusti, Vozila za decu
6.776,00 RSD Originalna cena je bila: 6.776,00 RSD.6.150,00 RSDTrenutna cena je: 6.150,00 RSD.
26 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
26 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533925322 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT BICIKL GURALICA SPACE DEEP BLUE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys bicikl guralica flamingo
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 PINK
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065265 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 39cm x 50cm x 22cm |
Eco toys bicikl guralica zirafa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 YELLOW
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089063056 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 39cm x 50cm x 22cm |
Eco toys guralica bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 WHITE
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065456 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Ecotoys tricikl guralica za decu zebra
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 WHITE
| Težina | 2,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089062264 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 50x30x20 cm |
Tricikl sa neklizajućim rukohvatima, zvoncem i korpom, Pink, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
WQL-1999 PINK
| Težina | 3,9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005994 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00YEL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917037 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.