Glavne prednosti: Za uzrast od 2 godine Lagan, izdržljiv okvir od legure magnezijuma Retro točkovi otporni na probijanje Podesivo sedlo Praktična korpa u retro stilu Okvir od legure magnezijuma: RAPID 2 je ravnotežni bicikl koji je lagan i izdržljiv. Ima okvir od legure magnezijuma, što ga čini otpornim na koroziju, kao i na udarce i vibracije tokom vožnje. Težak je samo 3,7 kg. Podesivo sedlo: RAPID 2 raste sa vašim detetom: ima podesivo sedlo koje možete lako da prilagodite visini vašeg deteta. Sedlo možete podesiti u rasponu od 33,5-41,5 cm. Bezbednosna rešenja: Volan ima gumene ručke koje su takođe protiv klizanja. Pored toga, bicikl za balansiranje RAPID 2 je opremljen niskim okvirom koji olakšava ulazak i bezbednom funkcijom ograničenog ugla upravljanja. Ovo smanjuje rizik od naglog, nekontrolisanog skretanja prilikom učenja vožnje. Veliki točkovi za bilo koji teren: Bicikl ima velike točkove otporne na probijanje, koji su savršeni za izlete u park, šumske ili poljske staze. Zahvaljujući njima, ništa vas neće iznenaditi. RAPID 2 ima tanak, zaobljen okvir. Ovo takođe povećava bezbednost bicikla. Pored toga, bicikl ima dodatnu opremu: korpu za igračke i zvono. Starost/težina/visina deteta 2 godine – 35 kg Dimenzije proizvoda: Rasklopljeni 71 x 52,5 x 39,5 cm Podešavanje sedišta 33,5-41,5 cm Točkovi 30 cm Tezina 3,7 kg
KINDERKRAFT BICIKL GURALICA RAPID 2 BIZUU BEIGE
Šifra proizvoda:
KRRAPI02BEGBI00-4212
Kategorije: Bicikl guralica, Mega popusti, Vozila za decu
10.490,00 RSD Originalna cena je bila: 10.490,00 RSD.10.070,00 RSDTrenutna cena je: 10.070,00 RSD.
25 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
25 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533927906 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT BICIKL GURALICA RAPID 2 BIZUU BEIGE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 white
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHWHIT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769974702 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys tricikl 2u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHPINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769978830 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys guralica zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
JM-118 GREEN
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066484 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
LC-V1359 PINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003655 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Gray, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 GRAY
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5905817005901 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica goswift pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KRGOSW00PNK0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533915873 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: ● Dužina: 86 cm ● Dužina rama: 58,5 cm ● Visina: 55 cm ● Širina: 33 cm ● Visina upravljača od zemlje: 54,5 cm ● Visina sedišta od zemlje: 33 cm ● Opseg podešavanja visi |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.