Mini bicikl guralica za vaše dete predviđena je za uzrast od prve godine do 15 kg težine. Obezbedite vašem detetu učenje kroz igru koje će biti pravo uživanje zahvaljujući veselim bojama i interesantnim printom mačke. Kinderkfraft CUTIE bicikl guralica će pomoći vašem detetu da održi ravnotežu i dodatno će uticati na razvoj motoričkih sposobnosti. Podesiva visina sedišta „raste“ zajedno sa detetom, ima raspon od 25 do 28cm. Točkovi napravljeni od EVA pene izdržljivi su, a zbog njihovog rasporeda zagarantovana je stabilnost tokom guranja i vožnje. Zadnji točak ima stabilne i izdržljive ležajeve koji će doprineti da vožnja i po neravnom terenu bude udobna. Gumirane ručke na volanu prilagođene su najmlađima, sprečavaju proklizavanje. Prema sigurnosnim standardima, volan ima ograničen domen kretanja. Zbog toga ne morate brinuti da će se vaše dete prevrnuti tokom učenja skretanja. Čelični ram izdržljiv je i otporniji na oštećenja. Dimenzije: Težina: 1,8 kg, Visina: 37 cm, Širina: 50 cm, Širina ručke: 22 cm, Prečnik točka: 15 cm Hemijska i mehanička sigurnost proizvoda potvrđena je i testirana u skladu sa evropskim standardima EN 71-1
KINDERKRAFT BICIKL GURALICA CUTIE LIGHT BLUE
Šifra proizvoda:
KRCUTI00BLU00-3575
Kategorije: Bicikl guralica, Mega popusti, Vozila za decu
4.840,00 RSD Originalna cena je bila: 4.840,00 RSD.4.600,00 RSDTrenutna cena je: 4.600,00 RSD.
28 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
28 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533925377 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT BICIKL GURALICA CUTIE LIGHT BLUE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 white
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHWHIT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769974702 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys bicikl guralica zirafa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 YELLOW
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089063056 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 39cm x 50cm x 22cm |
Eco toys guralica pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 PINK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066460 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Beige, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 BEI
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005895 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Gray, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 GRAY
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5905817005901 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Tricikl sa neklizajućim rukohvatima, zvoncem i korpom, Pink, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
WQL-1999 PINK
| Težina | 3,9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005994 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.