Glavne prednosti: – Točkovi koji svetle tokom vožnje – Novo sedište sa motivima koje će svideti svakom mališanu – Ograničeni ugao upravljanja – Podesivo sedište – Stabilna, izdržljiva i sigurna konstrukcija Svetleći točkovi – CUTIE FLASH privlači pažnju ne samo svojim dizajnom, već i šarenim RGB svetlima u točkovima od EVA pene. Ova karakteristika mini bicikla ne samo da privlači pažnju i čini vožnju atraktivnijom, već i povećava vidljivost mališana tokom vežbanja, što se prevodi u veću bezbednost. Novo sedište od eko kože – Udobno sedište od eko kože, ukrašeno šarmantnim životinjskim motivima, obezbeđuje udobnost i tokom dužih vožnji. Pored toga, njegova lakoća čišćenja je još jedna prednost koju će roditelji ceniti. Ograničeni ugao upravljanja – Graničnik ugla upravljanja od 135° sprečava iznenadne i opasne manevre, što je ključno kada se uči da vozi. Ergonomske TPR ručke su savršene veličine za male ruke, obezbeđujući siguran i udoban hvat. Savršeno odgovara vašem detetu (od 1 godine)- Podesivo sedište vam omogućava da podesite visinu bicikla, tako da CUTIE FLASH može da služi vašem detetu dugo, od prve godine života. Stabilna konstrukcija na četiri točka – Dizajn bicikla na četiri tačke obezbeđuje stabilnost, što je izuzetno važno u prvim godinama učenja vožnje. Lagani, ali izdržljivi čelični okvir čini ga lakim za upotrebu i transport. Savršen poklon za svaku priliku – CUTIE FLASH je odlična ideja za poklon koji ne samo da će doneti radost već i podržati motorički razvoj deteta, pripremajući ga za buduće izazove na klasičnom biciklu. Dimenzije: Dužina sklopivog bicikla: 53 cm, širina rasklopljenog bicikla: 22,5 cm, visina rasklopljenog bicikla: 36,5 cm, dužina sedla: 20 cm, udaljenost od zemlje do sedla: 27-30 cm, prečnik točka: 15 cm, Težina: 2,1 kg Minimalna starost korisnika: 12 meseci Maksimalna težina korisnika: 15 kg Materijali: Čelični okvir, EVA točkovi, TPR grips
KINDERKRAFT BICIKL GURALICA CUTIE FLASH BLUE
Šifra proizvoda:
KRCUFL00BLU0000-4202
Kategorije: Bicikl guralica, Mega popusti, Vozila za decu
4.840,00 RSD Originalna cena je bila: 4.840,00 RSD.4.650,00 RSDTrenutna cena je: 4.650,00 RSD.
29 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
29 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533927968 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT BICIKL GURALICA CUTIE FLASH BLUE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys guralica pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 PINK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066460 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Ecotoys tricikl guralica za decu zebra
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 WHITE
| Težina | 2,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089062264 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 50x30x20 cm |
Tricikl sa rotirajućim sedištem 360 gray Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-2 GRAY
| Težina | 7,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089068105 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LC-V1359 GREEN
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003648 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
Kinderkraft bicikl guralica minibi honey yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRMIBI00YEL0000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533920068 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije proizvoda: 50 x 25,5 x 39 cm; Dimenzije pakovanja: 48 x 17 x 26,5 cm |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature coral
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00CRL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917020 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.