Balance bike prirodno razvija osećaj ravnoteže, motoričke sposobnosti i osećaj prostora. Moderan dizajn, sportska linija i korisni dodaci podstiču dete na igru. NIŽI OKVIR ZA NAJMLAĐU DECU – Zahvaljujući niskom okviru, bicikl mogu da koriste deca od 80 cm visine. VOLAN KOJI SE ZAKLJUČAVA – Volan ima ograničeno okretanje, što sprečava padove. Klizajuće drške obezbeđuju sigurno držanje. MEKANO SEDIŠTE – Meko punjenje sprečava istrljavanje i osigurava udobnost vožnje. Sedište takođe ima podešavanje visine (31 do 40 cm). NEUNIŠTIVI TOČKOVI – Točkovi sa kugličnim ležajevima – veliki točkovi od 12 „sa gumama od EVA pene apsorbuju udarce na bilo kojoj površini, sa velikom otpornošću na abraziju. SPECIFIKACIJA Kategorija: Guralice, Brend: Kinderkraft, Uzrast: 36m Pol: unisex, Veličina: bez veličine, Zemlja porekla: Kina
Kinderkraft bicikl guralica 2WAY NEXT 2025 BLACK
Šifra proizvoda:
KR2WAY25BLK0000-4359
Kategorije: Bicikl guralica, Mega popusti, Vozila za decu
6.336,00 RSD Originalna cena je bila: 6.336,00 RSD.5.849,00 RSDTrenutna cena je: 5.849,00 RSD.
7 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
7 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533927388 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kinderkraft bicikl guralica 2WAY NEXT 2025 BLACK“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 white
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHWHIT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769974702 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys bicikl guralica zirafa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 YELLOW
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089063056 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 39cm x 50cm x 22cm |
Eco toys guralica bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 WHITE
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065456 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Gray, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 GRAY
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5905817005901 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Tricikl za decu sa rotirajućim sedištem, gurajućim rukohvatom i tendom black, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.900,00 RSD
SKU:
WQL-186 BLACK
| Težina | 7,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005956 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Tricikl sa neklizajućim rukohvatima, zvoncem i korpom, Beige, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-1999 BEIGE
| Težina | 3,9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817006007 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.