Balance bike prirodno razvija osećaj ravnoteže, motoričke sposobnosti i osećaj prostora. Moderan dizajn, sportska linija i korisni dodaci podstiču dete na igru. NIŽI OKVIR ZA NAJMLAĐU DECU Zahvaljujući niskom okviru, bicikl mogu da koriste deca od 80 cm visine. VOLAN KOJI SE ZAKLJUČAVA Volan ima ograničeno okretanje, što sprečava padove. Klizajuće drške obezbeđuju sigurno držanje. MEKANO SEDIŠTE Meko punjenje sprečava istrljavanje i osigurava udobnost vožnje. Sedište takođe ima podešavanje visine (31 do 40 cm). NEUNIŠTIVI TOČKOVI Točkovi sa kugličnim ležajevima – veliki točkovi od 12 „sa gumama od EVA pene apsorbuju udarce na bilo kojoj površini, sa velikom otpornošću na abraziju. SPECIFIKACIJA Kategorija: Guralice Brend: Kinderkraft Uzrast: 36m Pol: unisex Veličina: bez veličine Zemlja porekla: Kina
KINDERKRAFT BICIKL GURALICA 2 WAY NEXT CANDY MINT
Šifra proizvoda:
KR2WAY25MIN0000-4290
Kategorije: Bicikl guralica, Mega popusti, Vozila za decu
6.336,00 RSD Originalna cena je bila: 6.336,00 RSD.5.759,00 RSDTrenutna cena je: 5.759,00 RSD.
13 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
13 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533927463 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT BICIKL GURALICA 2 WAY NEXT CANDY MINT“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHPINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769978830 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys guralica zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
JM-118 GREEN
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066484 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Eco toys guralica pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 PINK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066460 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LC-V1359 GREEN
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003648 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
Kinderkraft bicikl guralica minibi honey yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRMIBI00YEL0000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533920068 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije proizvoda: 50 x 25,5 x 39 cm; Dimenzije pakovanja: 48 x 17 x 26,5 cm |
Dečiji bicikl 14” Plavi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.700,00 RSD
SKU:
BCK0402
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.