Balance bike prirodno razvija osećaj ravnoteže, motoričke sposobnosti i osećaj prostora. Moderan dizajn, sportska linija i korisni dodaci podstiču dete na igru. NIŽI OKVIR ZA NAJMLAĐU DECU Zahvaljujući niskom okviru, bicikl mogu da koriste deca od 80 cm visine. PRIBOR ZA DECU Zvono postavljeno na volan omogućava detetu da upozori bicikliste i pešake, a tekstilna torba je idealno mesto za blago. VOLAN KOJI SE ZAKLJUČAVA Volan ima ograničeno okretanje, što sprečava padove. Klizajuće drške obezbeđuju sigurno držanje. MEKANO SEDIŠTE Meko punjenje sprečava istrljavanje i osigurava udobnost vožnje. Sedište takođe ima podešavanje visine (31 do 40 cm). NEUNIŠTIVI TOČKOVI Točkovi sa kugličnim ležajevima – veliki točkovi od 12 „sa gumama od EVA pene apsorbuju udarce na bilo kojoj površini, sa velikom otpornošću na abraziju. SPECIFIKACIJA Kategorija: Guralice Brend: Kinderkraft Uzrast: 36m Pol: unisex Veličina: bez veličine Zemlja porekla: Kina
KINDERKRAFT BICIKL GURALICA 2 WAY NEXT BLUE 2022
Šifra proizvoda:
KR2WAY22BLU0000-740
Kategorije: Bicikl guralica, Mega popusti, Vozila za decu
6.336,00 RSD Originalna cena je bila: 6.336,00 RSD.5.890,00 RSDTrenutna cena je: 5.890,00 RSD.
14 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
14 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533922260 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT BICIKL GURALICA 2 WAY NEXT BLUE 2022“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 white
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHWHIT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769974702 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys guralica zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
JM-118 GREEN
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066484 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Eco toys guralica crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 BLACK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066477 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Ecotoys tricikl guralica za decu zebra
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 WHITE
| Težina | 2,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089062264 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 50x30x20 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Green, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 GRE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005918 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00YEL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917037 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.