Dizajniran posebno za decu, ovaj visokokvalitetni drveni sto sa 2 stolice ima vrhunski dizajn, bezopasni lak koji sprečava ogrebotine i olakšava čišćenje,
Mališani će rado stvarati različite zanate zajedno sa svojim prijateljima, čitati, crtati, igrati se i jesti za svojim dečijim stolom i stolicama,
Garnitura je istovremeno jaka i lagana i lako se može premestiti iz dečije sobe u dnevnu sobu, spavaću sobu ili verandu – da bi se dete približilo roditeljima, Dečiji sto i stolice su odličan poklon za Vaše dete,
Sa svojim modernim, zabavnim belim i roze dizajnom i savršenim dimenzijama, set stolova i stolica uklapa se u dečiji vrtić svake devojčice,
Pogodno za upotrebu kako kod kuće, tako i vrtićima,
Dečiji sto i stolice imaju noge od punog drveta koje su dizajnirane da budu jake i otporne na udarce, obezbeđujući bezbednost Vašeg deteta čak i kada nemirno sedi,
Svi uglovi i ivice su zaobljeni za maksimalnu sigurnost,
Garnitura dečijeg stola sa stolicama je testirana na bezbednost, čvrstoću i stabilnost i ispunjava sve evropske standarde,
Lako se sklapa samo šrafcigerom,
Za decu od 3 do 10 godina,
Dimenzije: sto-60 x 60 x 44 cm Maks, opterećenje 20 kg
stolica-26,8 x 26,8 x 50 cm – Mak, nosivost 40 kg
Materijal: Medijapan+borovo drvo
Težina kompleta: 11,5 kg
KINDER HOME Drveni dečiji sto sa stolicama roze
Šifra proizvoda:
TF-6001
Kategorije: Dečiji nameštaj, Dečiji stolovi i stolice, Mega popusti
7.190,00 RSD Originalna cena je bila: 7.190,00 RSD.6.970,00 RSDTrenutna cena je: 6.970,00 RSD.
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793694 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDER HOME Drveni dečiji sto sa stolicama roze“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dvostrani dečiji sto sa 2 stolice šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TF-6059
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793625 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Drveni stalak sa policama za dečiju odeću beli
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.690,00 RSD
SKU:
TF-6203
| Težina | 7,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793373 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Polica sa 9 kutija za odlaganje bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JVTR-3006
| Težina | 5,25 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793656 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena polica bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.690,00 RSD
SKU:
JVTR-3278
| Težina | 9,4 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793595 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Organizator dečijih igračaka šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TF-6061
| Težina | 6,9 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793762 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija polica za knjige i igračke bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JVTR-3171
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793809 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.