Veliki i kompaktni prostor za odlaganje: komoda sa 6 fioka za tekstil nudi veliki prostor za odlaganje i omogućava Vam da stavite do 15-20 majica ili desetine čarapa u svaku fioku, Pogodan je i za igračke, kozmetiku i druge dnevne dodatke,
Visokokvalitetna konstrukcija od drveta i tekstila čini ga izdržljivim za svakodnevnu upotrebu, lakim za čišćenje, vodootpornim i otpornim na ogrebotine, Pogodan za dnevni boravak, dečiju sobu, spavaću sobu, hodnik, radnu sobu, dečije centre i bašte,
Dizajniran sa čvrstim gvozdenim okvirom sa poprečnim podupiračima na zadnjoj strani, kao i fioke prekrivene tekstilom čine ovu komodu snažnom i laganom u isto vreme,
Čvrste noge stranice mogu kompenzovati neravnine,
Lako se sklapa i rastavlja,
Napravite uredan dom: Komoda ima elegantan, moderan i jednostavan izgled u beloj i sivoj boji, Drveni vrh komoda može izdržati do 20 kg,
Dodajte okvire za slike i druge ukrase na vrh ormarića,
Zaobljeni uglovi i zaštita od naginjanja obezbeđuju bezbednu upotrebu,
Za decu od 3 do 10 godina,
Dimenzije: 79 x 36 x 51 cm Maks, opterećenje 20 kg za svaku policu i 5 kg za svaku tekstilnu kutiju
Materijal: Medijapan+netkani materijal+karton
Težina: 12,8 kg
KINDER HOME Drvena komoda sa 6 tekstilnih fioka za odlaganje siva
Šifra proizvoda:
TF5491
Kategorije: Dečije police i organizatori, Dečiji nameštaj, Mega popusti
9.590,00 RSD Originalna cena je bila: 9.590,00 RSD.9.300,00 RSDTrenutna cena je: 9.300,00 RSD.
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 12,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793588 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDER HOME Drvena komoda sa 6 tekstilnih fioka za odlaganje siva“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena polica za knjige sa delom za skladištenje bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.690,00 RSD
SKU:
TF-5733
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793786 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Sklopiva kutija za odlaganje igračaka i odeće plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.290,00 RSD
SKU:
GH-KK01
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793847 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Stalak za dečije knjige i časopise beli
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.890,00 RSD
SKU:
TF-6125
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793892 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečiji drveni sto sa 2 stolice šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.890,00 RSD
SKU:
TF3868-2
| Težina | 9,4 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793748 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Drveni dečiji sto sa stolicama roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TF-6001
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793694 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena polica bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.690,00 RSD
SKU:
JVTR-3278
| Težina | 9,4 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793595 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.