Sto sa 2 stolice je savršene veličine da zadovolji potrebe vašeg deteta koje raste,
Drveni kvadratni sto i 2 stolice KINDER HOME je čvrst, moderan i lak za čišćenje,
Može se koristiti kao radni sto za učenje i domaće zadatke, centar za umetnost i zanate ili sto za društvene igre,
Sto i stolice su odlično rešenje za školovanje kod kuće za mlade učenike koji uče onlajn od kuće,
Set uključuje kvadratni sivi sto i dve sive stolice sa savremenim i raznovrsnim dizajnom koji će sigurno upotpuniti vaš postojeći kućni dekor,
Od prostora za užinu do prostora za igru, ovaj set će brzo postati omiljeno mesto za vaše mališane u kući,
Praktično mesto za crtanje i bojenje, slaganje slagalica, čajanke, igranje automobila i kamiona i još mnogo toga,
Čvrsti sto i stolice KINDER HOME imaju noge od punog drveta za dodatnu podršku i dugotrajnu izdržljivost, savršene veličine za dečake i devojčice između 6 i 10 godina,
Ovaj set nameštaja za dečije sobe se lako sklapa,
Odličan poklon i za dečake i za devojčice,
Testiran na sigurnost, snagu i stabilnost, dečiji drveni sto i 2 stolice komplet ispunjava sve evropske standarde,
Za decu stariju od 3 godine,
Dimenzije: Sto 60 x 60 x 58,5 cm Stolica-31 x 32 x 66 cm,
Maks, opterećenje: 30 kg za sto i 40 kg za svaku stolicu,
Materijal: Medijapan+puno drvo
Težina: 12,6 kg
KINDER HOME Dečiji drveni sto sa 2 stolice siva
Šifra proizvoda:
TF6644
Kategorije: Dečiji nameštaj, Dečiji stolovi i stolice
10.590,00 RSD
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 12,6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793991 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDER HOME Dečiji drveni sto sa 2 stolice siva“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Polica za knjige i igračke šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JVTR-3181
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena polica za odlaganje igračaka i knjiga roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.190,00 RSD
SKU:
TF5810
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793458 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena polica za odlaganje knjiga i igračaka na 4 nivoa sa vratima beli
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.890,00 RSD
SKU:
TF5473
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793564 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dve preklopne kutije za odlaganje sa poklopcem i ručkama bele
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.299,00 RSD
SKU:
SN04
| Težina | 1,2 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793885 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Drveni dečiji sto sa stolicama roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TF-6001
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793694 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija polica za knjige i igračke bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JVTR-3171
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793809 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.