Ovaj praktični deo za dečije igračke, knjige i pribor je izuzetno izdržljiv i stabilan za dug vek trajanja, Pruža dovoljno prostora sa svojih sedam nezavisnih pregrada za omiljene igračke i knjige, od kojih jedan ima vrata za dodatnu sigurnost,
Visoko kvalitetna drvena konstrukcija čini ga izdržljivim za svakodnevnu upotrebu, lakim za čišćenje, vodootpornim i otpornim na ogrebotine, Pogodan za dnevni boravak, dečiju sobu, spavaću sobu, hodnik, radnu sobu, dečije centre i bašte,
Elementi ove police za knjige su raspoređeni na visini prilagođenoj deci tako da mogu lako da pristupe svojim knjigama i igračkama, Opremljena zaobljenim uglovima, ivicama i zaštitom protiv naginjanja, ova polica za knjige uvek obezbeđuje bezbednost Vaše dece,
Praktičan poklon za decu – Aranžiranjem i sakupljanjem knjiga, časopisa i igračaka razvijate organizacionu sposobnost i kreativnost dece, tako da igračke i pribor više nisu razbacani po celoj dečijoj sobi,
Brzo i lako se sklapaju, Polica je jaka i lagana u isto vreme i lako se može pomerati iz sobe u sobu, Jednostavnog i čistog dizajna u beloj boji, polica se uklapa u svaku dečiju sobu – bilo da je za dečaka ili devojčicu,
Izrađen od bezbednih materijala, zadovoljava sve evropske standarde,
Za decu od 3 do 10 godina,
Dimenzije: 30 x 60 x 90 cm Maks, opterećenje 20 kg za svaku policu
Materijal: Medijapan
Težina: 11,5 kg
KINDER HOME Dečija drvena polica za odlaganje knjiga i igračaka na 4 nivoa sa vratima beli
Šifra proizvoda:
TF5473
Kategorije: Dečije police i organizatori, Dečiji nameštaj
8.890,00 RSD
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793564 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDER HOME Dečija drvena polica za odlaganje knjiga i igračaka na 4 nivoa sa vratima beli“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Kutija za odlaganje igračaka i odeće siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.304,00 RSD
SKU:
GH-KK02
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793854 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečiji sto sa 2 stolice šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.890,00 RSD
SKU:
TF-4808-N
| Težina | 9,4 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793700 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečiji drveni sto sa 2 stolice šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TF6051
| Težina | 9,4 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793380 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Komoda i drvena klupa za odlaganje dečijih igračaka i knjiga bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.590,00 RSD
SKU:
JVTR-3086
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793663 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME 3u1 stolica, ljuljaška i slagalica šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.990,00 RSD
SKU:
660120
| Težina | 1,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 8606102218019 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Jungle fotelja plavi zeka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.560,00 RSD
SKU:
jb31001904
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | muški |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Plava |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.