Organizator ima 16 izmenljivih plastičnih kutija za odlaganje različitih veličina – savršenih za knjige, igračke i umetničke potrepštine,
Dodajte dodatni prostor za odlaganje u bilo kojoj dečijoj sobi, dnevnom boravku ili spavaćoj sobi,
Igračke su raspoređene i organizovane na lak, pristupačan i bezbedan način za decu, Roditelji će imati više vremena za sebe umesto da razvrstavaju igračke svaki dan,
Organizator je napravljen od visokokvalitetnog drveta i veličine je prilagođene deci kako bi mališani mogli da dođu do svojih omiljenih predmeta,
Zamenljive plastične kutije se lako uklanjaju i čiste, a moderan dizajn u drvetu i beloj savršeno će se uklopiti u većinu enterijera,
Čvrsti drveni okvir, zaobljeni uglovi i ivice obezbeđuju dodatnu sigurnost,
Brzo i lako se sklapaju,
Izrađen od bezbednih materijala, zadovoljava sve evropske standarde ,
Sadrži: 4 velike i 12 malih belih plastičnih kutija za skladištenje,
Za decu stariju od 3 godine,
Materijal: Medijapan 12 mm + metalna cev 16 mm + plastične posude
Dimenzije: 107 x 26,5(38) x 78 cm
Težina: 9,4 kg
KINDER HOME Dečija drvena polica bela
Šifra proizvoda:
JVTR-3278
Kategorije: Dečije police i organizatori, Dečiji nameštaj
12.690,00 RSD
Troškovi dostave: 630,00 RSD
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 9,4 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793595 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDER HOME Dečija drvena polica bela“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dvostrani dečiji sto sa 2 stolice šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.590,00 RSD
SKU:
TF-6705
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793724 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Sklopiva dečija korpa za igračke ili odeću plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.290,00 RSD
SKU:
GH-KK04
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793878 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Polica za knjige i igračke šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JVTR-3181
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Drveni stalak sa policama za dečiju odeću beli
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.690,00 RSD
SKU:
TF-6203
| Težina | 7,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793373 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME 3u1 stolica, ljuljaška i slagalica šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.990,00 RSD
SKU:
660120
| Težina | 1,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 8606102218019 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečiji sto sa 2 stolice beli
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TF-6163
| Težina | 9,4 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793366 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.