Dečija drvena kuhinja KINDER HOME je predlog za sve mališane koji vole da kuvaju i sanjaju, Zabavno pripremanje gozbi koje kreira Vaše dete će razviti njegovu nezavisnost, kreativnost i maštu, Igraće ulogu odličnog kuvara, Uz ovaj lep, kvalitetan i dobro opremljen kuhinjski ormar, deca se osećaju kao odrasli,
Dimenzije kuhinjskog centra prilagođene su prosečnoj visini višegodišnje dece, što garantuje njihovu udobnu igru,
Širina drvene kuhinje, kao i brojni elementi, kao što su vrata koja se otvaraju ili rotirajuća dugmad, omogućiće Vam da kuvate zajedno sa svojim malim prijateljima, Tako će dete lakše razumeti pravila bezbednog i higijenskog rada, Igra uloga pozitivno utiče na manuelne veštine i koordinaciju mališana,
Kuhinja ima mnogo dugmadi i vrata, koja će pomoći mališanima da razviju motoriku i refleks za hvatanje predmeta različitih oblika, Kuhinja je roze i bela sa sivim dugmadima i ručkama, Radna ploča je bela, ima sudoperu i ringle na kojima možete kuvati divna jela, Iznad sudopera je mikrotalasna pećnica sa vratima koja se otvaraju i dve kvake, Police ispod i orman sa vratima koja se otvaraju omogućiće im održavanje reda i skladištenje lonaca i prehrambenih proizvoda, Savršeno će se uklopiti u svaki enterijer, posebno u dečiju sobu,
Zahvaljujući čvrstom i jakom drvetu, dečija kuhinja ima dug vek trajanja, što omogućava maloj braći i sestrama da se zabavljaju u budućnosti,
Kuhinjski centar je testiran na sigurnost, snagu i stabilnost i ispunjava sve evropske standarde,
Za decu stariju od 3 godine,
Dimenzije: 58,5 x 29,5 x 85 cm
Materijal: Medijapan i puno drvo
Težina: 6 kg
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze
Šifra proizvoda:
V10C404I
Kategorije: Drvene igračke, Kuhinje
9.790,00 RSD
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793984 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za decu na 3 sprata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8209
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 6942397341097 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73x40x23 cm; Dimenzije kućice: 90 x59 x30 |
Drvena kućica za lutke sa liftom xxl
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
TL49059
| Težina | 13,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903089069966 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96 x 37 x 18,5 cm; Dimenzije kućice: 90 x 71 x 32,5 |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |
Drvena kuhinja bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK563W
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817000029 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66x35x16 cm, |
Edukativna drvena guralica hitna pomoć 2u1
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.490,00 RSD
SKU:
HM013239
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971770 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzija pakovanja 43x27x27cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.