Ovaj zabavan i siguran aparat za kafu nudi sate nezaboravnih igara za decu,
Poboljšava finu motoriku, uči mališane da dele veštine rešavanja problema,
Deca vole da imitiraju odrasle igrajući igru ulogu, stiču vredne veštine potrebne u odraslom dobu,
Osim toga, igračka će podstaći kreativnost deteta i razviti veštine ručnog rada,
Drveni aparat za kafu je napravljen sa pažnjom na detalje, možete biti sigurni da će Vaše dete biti bezbedno dok se zabavlja, Svi elementi su pažljivo brušeni i premazani netoksičnim bojom na bazi vode koja je bezbedna za decu,
Lutke i medvedi će svakako želeti da probaju ukusnu aromatičnu kafu,
Jedinstveni aparat za kafu KINDER HOME osvojiće srce svakog mališana koji voli da razgali svoje najmilije nudeći im šoljicu tople kafe,
Mašina je opremljena skoro svim funkcijama koje ima pravi uređaj,
Cedilo se postavlja prvo pre pravljenja kafe, Dugmad se zatim koristi za podešavanje vrste kafe, Mašina za kafu je takođe opremljena penilom mleka za dodavanje mlečne pene Vašoj kafi,
Drveni aparat za kafu biće odličan dodatak dečijoj kuhinji!
Vašem detetu sigurno neće biti dosadno,
Espreso mašina je napravljena od punog, tvrdog drveta i medijapana, što garantuje njegovu snagu i dugotrajnu upotrebu, Uključuje malu čašu za serviranje,
Odličan poklon i za dečake i za devojčice,
Aparat za kafu je testiran na bezbednost, snagu i stabilnost i ispunjava sve evropske standarde,
Za decu stariju od 3 godine,
Dimenzije: Aparat za kafu: 17,7 x 16,5 x 14,5 cm
Šolja (prečnik k visina): 4,5 x 4 cm
Materijal: Medijapan i puno drvo
Težina: 1 kg
KINDER HOME Dečija drvena espreso mašina za kafu sa šoljicom belo-siva
Šifra proizvoda:
V10D134
Kategorije: Drvene igračke, Kuhinje
2.592,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDER HOME Dečija drvena espreso mašina za kafu sa šoljicom belo-siva“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
V10C404I
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793984 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke sa liftom – malibu residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4118
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397341189 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66 x 41 x 12,5 cm; Dimenzije kućice: 114 x 87 x 32 |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Drvena kućica za lutke sa liftom xxl
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
TL49059
| Težina | 13,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903089069966 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96 x 37 x 18,5 cm; Dimenzije kućice: 90 x 71 x 32,5 |
Drvena radionica sto sa alatom 32 elementa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1172
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089063094 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 35x54x10,5 cm; Dimenzije radionice: 75cm x 55 x 33cm |
Drveni alat za igru 52 elemenata 1182n
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1182N
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397311823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 28x16x18 cm, |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.