Balance bike prirodno razvija osećaj ravnoteže, motoričke sposobnosti i osećaj prostora. Moderan dizajn, sportska linija i korisni dodaci podstiču dete na igru. NIŽI OKVIR ZA NAJMLAĐU DECU Zahvaljujući niskom okviru, bicikl mogu da koriste deca od 80 cm visine. PRIBOR ZA DECU Zvono postavljeno na volan omogućava detetu da upozori bicikliste i pešake, a tekstilna torba je idealno mesto za blago. VOLAN KOJI SE ZAKLJUČAVA Volan ima ograničeno okretanje, što sprečava padove. Klizajuće drške obezbeđuju sigurno držanje. MEKANO SEDIŠTE Meko punjenje sprečava istrljavanje i osigurava udobnost vožnje. Sedište takođe ima podešavanje visine (31 do 40 cm). NEUNIŠTIVI TOČKOVI Točkovi sa kugličnim ležajevima – veliki točkovi od 12 „sa gumama od EVA pene apsorbuju udarce na bilo kojoj površini, sa velikom otpornošću na abraziju. SPECIFIKACIJA Kategorija: Guralice Brend: Kinderkraft Uzrast: 36m Pol: unisex Veličina: bez veličine Zemlja porekla: Kina
KINDEKRAFT GURALICA 2 WAY NEXT ROSE PINK 2022
Šifra proizvoda:
KR2WAY22PNK0000-741
Kategorije: Bicikl guralica, Mega popusti, Vozila za decu
6.336,00 RSD Originalna cena je bila: 6.336,00 RSD.5.890,00 RSDTrenutna cena je: 5.890,00 RSD.
4 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
4 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533922246 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDEKRAFT GURALICA 2 WAY NEXT ROSE PINK 2022“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys bicikl guralica zirafa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 YELLOW
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089063056 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 39cm x 50cm x 22cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Beige, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 BEI
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005895 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Blue, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 BLUE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005925 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Tricikl sa neklizajućim rukohvatima, zvoncem i korpom, Pink, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
WQL-1999 PINK
| Težina | 3,9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005994 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00YEL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917037 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |
Dečiji bicikl 14” Plavi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.700,00 RSD
SKU:
BCK0402
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.