- Torba za mame Siena light grey/silver Kikka Boo
- Kikka Boo torba za mame Siena light grey/silver sa kopčom za lako kačenje na ram kolica.
- Torba za mame Siena light grey/silver Kikka Boo je pogodna za upotrebu i kao ručna torba i kao ranac.
- Karakteristike:
- Sa velikim otvorom u centralnom džepu za lak pristup.
Ima organizacione džepove za pelene i flaše. - Sa tri držača za flaše koji satima održavaju temperaturu vode ili mleka.
- Otvor sa patentnim zatvaračem na zadnjoj strani omogućava pristup donjem delu središnjeg dela.
- Uključuje privezak za ključeve.
- Sa elastičnim podešavanjem dužine na dršciSastav: Luksuzna tkanina od 100% poliestera.
KikkaBoo Torba za mame Siena Light Grey/Silver (KKB20086)
Šifra proizvoda:
KKB20086
Kategorije: Mega popusti, Oprema za mame, Torbe za mame
3.600,00 RSD Originalna cena je bila: 3.600,00 RSD.3.530,00 RSDTrenutna cena je: 3.530,00 RSD.
Troškovi dostave: 430,00 RSD
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Kikka Boo |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Akcija | Mega popust |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KikkaBoo Torba za mame Siena Light Grey/Silver (KKB20086)“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
LORELLI TORBA ZA MAME LAURA GREY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.550,00 RSD
SKU:
10040240001
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 3800151968986 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | LORELLI |
LORELLI TERMO TORBA AVY BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.120,00 RSD
SKU:
10040290001
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 3800166108490 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | LORELLI |
CANPOL BABIES GRUDNJAK ZA DOJILJE BELI CLASSIC 75D 26/763
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.634,00 RSD
SKU:
26/763
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| EAN | 05903407267593 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | CANPOL |
CANPOL BABIES GRUDNJAK ZA DOJILJE BELI CLASSIC 75DD 26/767
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.634,00 RSD
SKU:
26/767
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| EAN | 5903407267678 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | CANPOL |
BBO TORBA ZA MAME (BQ047) SPORT MAMA BAG – CRNA
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.190,00 RSD
SKU:
BQ047CRN
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606111096776 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | BBO |
SMART TRIKE TORBA ZA PRESVLACENJE – CRNA
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
7.990,00 RSD
SKU:
100600
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| EAN | 4895211400932 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | SMART TRIKE |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.