- Torba za mame Maxi mint Kikka Boo KKB21066
- Kikka Boo torba za mame Maxi mint kompaktnog i laganog dizajna dizajnirana je tako da u nju stanu sve potrebne stvari za bebu kada izlazite u šetnju.
- Karakteristike:
- Sa kopčom za lako podešavanje na ručku kolica.
- Sa centralnim otvorom za lak pristup.
- Torbe za pelene i odeću.
- Spoljašnji prednji i zadnji džepovi sa patent zatvaračem i bočni
- džepovi za lak pristup.
- 2 mesta za flaše, koja satima održavaju temperaturu vode ili mleka.
- Sa posebnom trakom na leđima, koja pomaže da se lako pričvrsti za ručku kofera.
- Dugačka podesiva traka sa jastučićem za ramena.
- Dodatak za novčanik koji se može odvojiti.
- Sastav: 100% poliester.
- Dimenzije: 40 x 27 x 22 cm.
KikkaBoo Torba za mame Maxi Mint (KKB21066)
Šifra proizvoda:
KKB21066
Kategorije: Mega popusti, Oprema za mame, Torbe za mame
4.200,00 RSD Originalna cena je bila: 4.200,00 RSD.3.860,00 RSDTrenutna cena je: 3.860,00 RSD.
Troškovi dostave: 430,00 RSD
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Kikka Boo |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Akcija | Mega popust |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KikkaBoo Torba za mame Maxi Mint (KKB21066)“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
LORELLI TORBA ZA MAME LAURA GREY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.550,00 RSD
SKU:
10040240001
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 3800151968986 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | LORELLI |
CANPOL BABIES GRUDNJAK ZA DOJILJE BELI CLASSIC 75D 26/763
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.634,00 RSD
SKU:
26/763
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| EAN | 05903407267593 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | CANPOL |
BBO TORBA ZA MAME (BT023) SPORT MAMA BAG – BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.190,00 RSD
SKU:
BT023BLACK
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429463 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | BBO |
BABYJEM GRUDNJAK ZA MAME – WHITE 95
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
1.358,00 RSD
SKU:
53-10179
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8699205310179 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | BABYJEM |
SMART TRIKE TORBA ZA PRESVLACENJE – LJUBICASTA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.990,00 RSD
SKU:
100603
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| EAN | 4895211401168 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | SMART TRIKE |
Električna pumpica za izmlazanje Gentle Touch
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.899,00 RSD
SKU:
CAN1405
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| EAN | 3800146261405 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI Trade ltd., Sofia, Bugarska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.