Kikka Boo Winnie prenosiva električna pumpica za izmuzavanje Mint
Šifra proizvoda:
KKB13038
Kategorije: Oprema za mame, Pumpica za izmuzavanje
7.990,00 RSD Originalna cena je bila: 7.990,00 RSD.7.750,00 RSDTrenutna cena je: 7.750,00 RSD.
Troškovi dostave: 430,00 RSD
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | Kikka Boo |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | muški, ženski, unisex |
| Boje | Mint |
| Uzrast | 0+ meseci |
| Proizvođač | KIKA GROUP LTD, Bulgaria |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kikka Boo Winnie prenosiva električna pumpica za izmuzavanje Mint“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AVENT GIFT SET ZA DOJENJE SA ELEKTRICNOM PUMPICOM 1791
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
25.999,00 RSD
SKU:
SCD340/31
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8720689021791 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | AVENT |
AVENT DODATNE POSUDE ZA SAKUPLJANJE MLEKA – DOUBLE CUP
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.542,00 RSD
SKU:
SCF439/01
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8720689034517 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | AVENT |
LORELLI ELEKTRICNA PUMPICA ZA IZMAZANJE DAILY COMFORT WHITE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.676,00 RSD
SKU:
10220580003
| Težina | 1,3 kg |
|---|---|
| EAN | 3800151912323 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | LORELLI |
Ručna pumpica za izmlazanje Cara Plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.100,00 RSD
SKU:
CAN9784
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| EAN | 3800146269784 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI Trade ltd., Sofia, Bugarska |
Električna pumpica za izmlazanje Gentle Touch
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.899,00 RSD
SKU:
CAN1405
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| EAN | 3800146261405 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI Trade ltd., Sofia, Bugarska |
Električna pumpica za grudi Eliria
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.099,00 RSD
SKU:
CAN0841
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| EAN | 3800146270841 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.