Kikka Boo House drveni šator sa prostirkom Pink, 0m+
Šifra proizvoda:
KKB10383
Kategorije: Igračke za dvorište, Šatori
5.100,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Kikka Boo |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | KIKA GROUP LTD, Bulgaria |
| Uzrast | 0+ meseci |
| Pol | Ženski |
| Boje | Roze |
Recenzije kupaca
Povezani proizvodi
Moja prva kućica za igru, 106x98x90 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.100,00 RSD
SKU:
15-583000
Kucica za decu 025784
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Nema na stanju
12.890,00 RSD
SKU:
25784
| Brend | Dolu |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Kucica za decu 025791
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.550,00 RSD
SKU:
25791
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 026293
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.290,00 RSD
SKU:
26293
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 026026
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
26026
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |








