Opis proizvoda Uživajte u omiljenim sportovima, filmovima i video igrama u velikim razmerama sa ovim projektorskim platnom kompanije Kettz. Ekran od 120 inča je prenosiv, jednostavan za sklapanje i brzo se briše sapunom i vodom. Osim toga, velika površina za gledanje pruža vam bioskopsko iskustvo iz udobnosti sopstvenog dvorišta. Uparite ovo platno sa svojim omiljenim Kettz projektorom (prodaje se zasebno) i postanite domaćin zabave za svoje prijatelje i porodicu. Dimenzije Širina: 110.6″ (280 cm) Visina: 64.5″ (164 cm)
Kettz Spoljno Platno za projektor 120″
Šifra proizvoda:
0KP015
Kategorije: Audio oprema, Projektori i oprema za projektore
6.990,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Ketz |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8605054710664 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kettz Spoljno Platno za projektor 120″“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ROADSTAR TTR8634 GRAMOFON
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.599,00 RSD
SKU:
RSTTR8634
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032904 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR CLR2615 RADIO SAT
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.199,00 RSD
SKU:
RSCLR2615
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031778 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA1245WD RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.548,00 RSD
SKU:
RSHRA1245WD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032362 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA1345NUSWD RADIO SA DRVENIM KUCISTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.131,00 RSD
SKU:
RSHRA1345NUSWD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032355 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA1500 RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.563,00 RSD
SKU:
RSHRA1500
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800028839 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Kettz KT-P300 LED Smart Projektor
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
21.990,00 RSD
SKU:
0KP300
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Ketz |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8605054707343 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.