Lagan i sklopiv, lak za nošenje, idealan za kućni bioskop, sastanke, konferencije, javnu izložbu ili učionicu itd. Crna podloga, efikasno eliminiše prodiranje svetlosti, uživajte u širokougaonom gledanju i prirodnim slikama sa tečnim bojama. Pogodno za unutrašnje i spoljašnje potrebe. Postoji 10 preciznih rupa za ugradnju. Specifikacije: Materijal: platno Format ekrana: 16:9 Veličina platna je (120 inča) 265cm x 149cm U paketu se dobija 10 samolepljivih kukica. ,
Kettz platno za Projektor 120″ 16:9 160°
Šifra proizvoda:
0KP004
Kategorije: Audio oprema, Projektori i oprema za projektore
4.200,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Ketz |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8605054708180 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kettz platno za Projektor 120″ 16:9 160°“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ROADSTAR HRA1500 RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.563,00 RSD
SKU:
RSHRA1500
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800028839 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR PCD435NCD/RD DISKMEN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.673,00 RSD
SKU:
RSPCD435RD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031235 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR PCD498NMPBK DISKMEN MP3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.364,00 RSD
SKU:
RSPCD498NMPBK
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032331 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR RCR4635UMPBL PRENOSIVI CD RADIO KASETOFON PLAVI
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.499,00 RSD
SKU:
RSRCR4635UMPBL
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033185 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR TRA2235RD TRANZISTOR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.915,00 RSD
SKU:
RSTRA2235RD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031624 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Kettz KT-UP105 Podno Platno za Projektor 100″
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.790,00 RSD
SKU:
0KP017
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Ketz |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8605054710688 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.