Kettz Nosač za Projektor ALU 30cm-60cm 3kg Karakteristike: 1. Pogodno za kućni bioskop, konferencijske sale, AV sobe, medijske centre itd. 2. Elegantni aluminijumski nosač projektora, najbolji za kućne i komercijalne projektore. 3. Puna rotacija od 360 stepeni, laka za instalaciju. Specifikacija: 1. Boja: Siva 2. Materijal: legura aluminijuma + plastika 3. Dužina ruke: 30-60cm 4. Maksimalna težina: 3kg
Kettz Nosač za Projektor ALU 30cm-60cm 3kg
Šifra proizvoda:
0KP002
Kategorije: Audio oprema, Projektori i oprema za projektore
2.199,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Ketz |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8605054708166 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kettz Nosač za Projektor ALU 30cm-60cm 3kg“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ROADSTAR HIF1993BT MUZICKI CENTAR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
26.099,00 RSD
SKU:
RSHIF1993BT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032126 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA1245WD RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.548,00 RSD
SKU:
RSHRA1245WD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032362 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA1345NUSWD RADIO SA DRVENIM KUCISTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.131,00 RSD
SKU:
RSHRA1345NUSWD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032355 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA1500UEMP MP3 RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
15.990,00 RSD
SKU:
RSHRA1500UEMP
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033154 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR TRA2235BK TRANZISTOR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.915,00 RSD
SKU:
RSTRA2235BK
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031617 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR TRA2235RD TRANZISTOR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.915,00 RSD
SKU:
RSTRA2235RD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031624 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.