NAPOMENA: Ovaj model platna nije moguće slati kurirskom službom na adresu!!! Kettz KT-ELP120 Električno platno za Projektor 120″ + daljinski Tip: Električno Upravljač: Daljinski Montaža: Zidno Vidljiva oblast: 240×180 cm i 259×146 cm Odnos stranica: 4:3 i 16:9 Dijagonala: 120″ Debljina platna:0.4 mm Karakteristike: • Ugao gledanja: 178° • Materijal: čelik • Automatsko
Kettz KT-ELP120 Električno platno 120″
Šifra proizvoda:
0KP012
Kategorije: Audio oprema, Projektori i oprema za projektore
12.799,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Ketz |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8605054710633 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kettz KT-ELP120 Električno platno 120″“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ROADSTAR CDR365UBL PRENOSIVI CD MP3 RADIO
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
6.997,00 RSD
SKU:
RSCDR365UBL
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033017 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA700D+ RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
8.280,00 RSD
SKU:
RSHRA700D+
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032997 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR RCR4635UMPRD PRENOSIVI CD RADIO KASETOFON CRVENI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.499,00 RSD
SKU:
RSRCR4635UMPRD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033178 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR TRA2235RD TRANZISTOR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.915,00 RSD
SKU:
RSTRA2235RD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031624 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Kettz KT-P300 LED Smart Projektor
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
21.990,00 RSD
SKU:
0KP300
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Ketz |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8605054707343 |
Kettz Spoljno Platno za projektor 120″
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.990,00 RSD
SKU:
0KP015
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Ketz |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8605054710664 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.