***Ova prelepa tegla stvoriće savršenu atmosferu u vašem domu. Savršeno se uklapa u svaku prostoriju, bez obzira na dekor. Izgledaće sjajno na stolu ili polici. Dimenzije – 12k14k14 cm.
***Keramička tegla 12k14k14 cm
Šifra proizvoda:
40-929000
Kategorije: Dekoracija, Nova godina
399,00 RSD
42 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
42 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223409299 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „***Keramička tegla 12k14k14 cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Snežni čovek 72 cm, 2 vrste
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
40-746000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407462 |
| Brend | Denis |
Muzički Deda Mraz, 30 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
40-750000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407509 |
| Brend | Denis |
***Keramička dekoracija za kuću 17,5k10k9,5 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
40-832000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408322 |
| Brend | Denis |
***Adventski štand sa svećama 35 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
41-102000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411025 |
| Brend | Denis |
+++Božićni vijenac za vrata, zeleni, češeri, bobice, 30 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
699,00 RSD
SKU:
41-116000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411162 |
| Brend | Denis |
***Jelka 35 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
699,00 RSD
SKU:
41-157000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411575 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.