Pre početka igre potrebno je podelite jednak broj predmeta (koji predstavljaju blago) za svakoga igrača i uključite prekidač tako da kapetan Okto krene da „plovi“ u svom brodu. Dok je on u pokretu potrebno je postaviti predmete na njegov brod tako da on održi ravnotežu inače će u suprotnom da skrene sa puta i da svo blago završi u moru. Pobednik je igrač koji prvi ukrca svoje blago na brod i stavi hobotnici gusarsku kapu. Dimenzije pakovanja: 34 x 10 x 34 cm, Uzrats: 4+, Pogodno za igru 2+ igrača
Kapetan hobotnica
Šifra proizvoda:
p1035849
Kategorije: Igračke, Puzle i društvene igre
Kapetan Okto je zaplovio na pučinu i traži plen! Sve što vam je potrebno da utovarite svoje blago na kapetanov čamac dok plovi, a da on ne izgubi ravnotežu. Prvi igrač koji složi sva svoja blaga i stavi gusarski šešir na kapetana – pobeđuje!
4.999,00 RSD Originalna cena je bila: 4.999,00 RSD.4.400,00 RSDTrenutna cena je: 4.400,00 RSD.
Troškovi dostave: 430,00 RSD
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4897049308572 |
| Brend | Ambassador |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kapetan hobotnica“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.