Jungle set prvi otisak roze slon
Šifra proizvoda:
jb31001755
Kategorija: Pokloni za bebe
2.790,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | Ženski |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Roze |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Jungle set prvi otisak roze slon“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bele kartice za fotografisanje tip 1
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.500,00 RSD
SKU:
112
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
Personalizovani držač gumica za kosu, okrugli
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.300,00 RSD
SKU:
116
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
Stalak za narukvice iz porodilišta sa persnolazacijom 1
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.240,00 RSD
SKU:
125
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
Stalak za narukvice iz porodilišta sa persnolazacijom 6
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.240,00 RSD
SKU:
130
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
MOJA MALA KUTIJICA ZA ZUBIĆ KALOO( 12 KOM U DISPLEJU )
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
K969918
| Težina | 0,06 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4895029699184 |
MOJ RAM USPOMENA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.789,00 RSD
SKU:
K970400
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100126 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.