Jungle Dečija fotelja bež kuca
Šifra proizvoda:
jb31001861
Kategorije: Dečije fotelje, Dečiji nameštaj
4.560,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Bež |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Jungle Dečija fotelja bež kuca“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Plišana dečija sofa-krevet 2u1 siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.190,00 RSD
SKU:
15047
| Težina | 1,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793342 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Foteljica „3 drugara“
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.899,00 RSD
SKU:
1495
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | 3 little friends… |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
| EAN | 8606013154956 |
Foteljica „3 drugara“
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.899,00 RSD
SKU:
1436
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | 3 little friends… |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
| EAN | 8606013154369 |
Foteljica „3 drugara“
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.913,00 RSD
SKU:
1464
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | 3 little friends… |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
| EAN | 8606013154642 |
Jungle fotelja tirkiz lavić
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.560,00 RSD
SKU:
jb31001914
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | muški |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | TIRKIZ |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
Taf Toys podloga za presvlačenje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.690,00 RSD
SKU:
jb22114132
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Taf Toys |
| Rok isporuka | 2 – 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.