Jollein torba za mame, 16x35x40cm
Šifra proizvoda:
jb51082277
Kategorije: Oprema za mame, Torbe za mame
6.450,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,3 kg |
|---|---|
| Brend | Jollein |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | PUDER ROZE |
| Sezona | JESEN/ZIMA |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Jollein torba za mame, 16x35x40cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
LORELLI TORBA ZA MAME LAURA BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.550,00 RSD
SKU:
10040240002
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 3800151968993 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | LORELLI |
LORELLI TORBA ZA MAME VIOLA BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.092,00 RSD
SKU:
10040280003
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 3800166103532 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | LORELLI |
BBO TORBA ZA MAME (BT023) SPORT MAMA BAG – GREY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.190,00 RSD
SKU:
BT023GREY
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429456 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | BBO |
Torba za mame i kolica Jossie Crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
CAN5540
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | Jossie |
| EAN | 3800146265540 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI Trade ltd., Sofia, Bugarska |
Kese za skladištenje mleka Care
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
CAN8078
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| EAN | 3800146258078 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
Električna pumpica za grudi Eliria
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.099,00 RSD
SKU:
CAN0841
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| EAN | 3800146270841 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.