Jollein jastuk za hranilicu
Šifra proizvoda:
jb51140168
Kategorije: Jastuci za dojenje, Oprema za mame
4.950,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Jollein |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | JESEN/ZIMA |
| Boja | Bež |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Jollein jastuk za hranilicu“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
LORELLI TORBA ZA MAME VIOLA GREY
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.092,00 RSD
SKU:
10040280001
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 3800151969099 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | LORELLI |
LORELLI TERMO TORBA AVY BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.120,00 RSD
SKU:
10040290001
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 3800166108490 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | LORELLI |
LORELLI TORBA ZA MAME VIOLA BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.092,00 RSD
SKU:
10040280003
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 3800166103532 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | LORELLI |
Torba za mame i kolica Jossie Bež
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
CAN5557
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | Jossie |
| EAN | 3800146265557 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI Trade ltd., Sofia, Bugarska |
Električna pumpica za izmlazanje Gentle Touch
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.899,00 RSD
SKU:
CAN1405
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| EAN | 3800146261405 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI Trade ltd., Sofia, Bugarska |
Električna pumpica za grudi Eliria
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.099,00 RSD
SKU:
CAN0841
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| EAN | 3800146270841 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.