Joie Serina 2-in-1 je višenamenski uređaj koji kombinuje ležaljku I njihalicu za bebe, pružajući savršen način da smirite i zabavite svoje dete. Ovaj 2-u-1 proizvod nudi fleksibilnost sa mogućnošću ljuljanja, klatnog kretanja, kao i prenosivim sedištem koje se može skinuti.
Joie njihalica Serina 2u1, Palms
Šifra proizvoda:
jb41107432
Kategorija: Ljuljaške za bebe
21.496,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | Joie |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MASLINASTA |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Joie njihalica Serina 2u1, Palms“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Ljuljaška za bebe Triumph Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
34.890,00 RSD
SKU:
CAN9779
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3800146249779 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
Moni Ljuljaška za bebe Clarissa – Green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.990,00 RSD
SKU:
CAN9458
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3800146249458 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
BBO LEZALJKA/LJULJASKA (SG402) – BLUE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.590,00 RSD
SKU:
SG402-002
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429630 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | BBO |
KIDS II INGENUITY LJULJASKA COMFORT 2 GO – CUDDLE LAMB 12184
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.700,00 RSD
SKU:
SKU12184
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 74451121843 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | KIDS II |
KIDS II INGENUITY LEZALJKA FLORA (12201)
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.150,00 RSD
SKU:
SKU12201
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 74451122017 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | KIDS II |
KIDS II BRIGHT STARTS LEZALJKA MINNIE MOUSE ROSY SKIES 12206
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.600,00 RSD
SKU:
SKU12206
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 74451122062 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | KIDS II |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.