Joie Serina 2-in-1 je višenamenski uređaj koji kombinuje ležaljku I njihalicu za bebe, pružajući savršen način da smirite i zabavite svoje dete. Ovaj 2-u-1 proizvod nudi fleksibilnost sa mogućnošću ljuljanja, klatnog kretanja, kao i prenosivim sedištem koje se može skinuti.
Joie njihalica Serina 2u1, Cosmo Grey
Šifra proizvoda:
jb41107431
Kategorija: Ljuljaške za bebe
21.496,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | Joie |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Siva |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Joie njihalica Serina 2u1, Cosmo Grey“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Ljuljaška za bebe Triumph Beige
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
34.890,00 RSD
SKU:
CAN9762
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3800146249762 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
Cangaroo Ljuljaška za bebe Prestige – Light Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
12.990,00 RSD
SKU:
CAN0091
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3801005210091 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
Električna ljuljaška za bebe Rocky – Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.449,00 RSD
SKU:
CAN9434
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 3800146249434 |
BBO LEZALJKA/LJULJASKA (SG402) – BLUE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.590,00 RSD
SKU:
SG402-002
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429630 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | BBO |
BBO LEZALJKA/LJULJASKA (SG403) – BLUE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.590,00 RSD
SKU:
SG403-002
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429654 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | BBO |
KIDS II INGENUITY LEZALJKA INLIGHTEN ™ – TWINKLE TAILS™ 11200
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.400,00 RSD
SKU:
SKU11200
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 74451112001 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | KIDS II |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.